Ogórek bezlitosna dla Trzaskowskiego. Zwróciła uwagę na ubiór prezydenta stolicy (wideo)

Magdalena Ogórek na antenie TVP w programie „W tyle wizji” odniosła się polskiej opozycji.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Dziennikarka postanowiła przy tym użyć części garderoby prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego, który spotkał się z Joe Biden w trakcie jego wizyty w naszym kraju. O co dokładnie chodzi?

Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych już za nami. Wiele osób wiązało z przybyciem Joe Bidena do Polski bardzo duże nadzieje. Chodzi tu przede wszystkim o wydarzenia mające miejsce na Ukrainie.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Na terytorium naszego wschodniego sąsiada trwa wojna, która rozpoczęła się 24 lutego z samego rana od ataku przeprowadzonego przez wojska Federacji Rosyjskiej. Od tego czasu Ukraińcy stawiają bardzo silny opór wobec wrogich sił.

Z tego powodu wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w naszym kraju napotkała na spore oczekiwania. Prezydent USA prócz spotkania z przedstawicielami rządu spotkał się także między innymi z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Część internautów ujęły w tej sytuacji spodnie włodarza stolicy, a dokładniej ich kolor. Na ten element garderoby włodarza stolicy zwróciła uwagę także Magdalena Ogórek, która tego wątku użyła w swojej wypowiedzi na temat opozycji.

Magdalena Ogórek o opozycji i spodniach Rafała Trzaskowskiego

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Gwiazda publicznego nadawcy pojawia się między innymi w programie „W tyle wizji”.

To właśnie tam na antenie programu postanowiła odnieść się do polskiej opozycji używając do tego wątku dotyczącego spodni prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Nagranie z tym fragmentem opublikował profil „TOP TVP INFO”.

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Ofertę i miarę tego, co proponuje opozycja można sprowadzić do żółtych spodni pana Rafała, w których wystąpił przed Joe Bidenem. Wzbudziło to ogromne poruszenie na twitterze, że to nie na tę okazjęmówiła Magdalena Ogórek.

Nagranie poniżej. Link do całość programu udostępniamy w źródle.

Źródło: Twitter, TVP

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)