Chamski atak Kingi Rusin na Magdę Ogórek. Dziennikarka TVP mocno odpowiada

Magdalena Ogórek odpowiedziała na słowa, które pod jej adresem opublikowała w mediach społecznościowych Kinga Rusin, która największą popularność zyskała dzięki pracy w komercyjnej stacji telewizyjnej TVN. Co dokładnie na temat dziennikarki Telewizji Polskiej napisała Rusin?
Polecamy także: Zapytano Polaków w USA o powrót Tuska. Zaskakujące odpowiedzi (wideo)W ostatnim czasie bardzo głośno jest na temat stacji telewizyjnej TVN. We wrześniu jej kanałowi informacyjnemu – TVN24 kończy się koncesja. Tryb jej przedłużenia dłuży się, a w dodatku na horyzoncie pojawiły się możliwe zmiany prawne, które mogłyby uderzyć w komercyjną stacje.

Magdalena Ogórek kontra Kinga Rusin

Kinga Rusin to dziennikarka/prezenterka znana przede wszystkim ze stacji telewizyjnej TVN. To tam do sierpnia 2020 roku była jedną z prowadzących program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

Aktualnie zdecydowanie częściej Rusin można spotkać za pośrednictwem jej mediów społecznościowych. To tam często dzieli się ze swoimi fanami relacjami, zdjęciami i filmami związanymi z jej życiem, lecz nie tylko. Jeden z ostatnich wpisów Kingi Rusin odniósł się w swojej treści do Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza, którzy są pracownikami Telewizji Polskiej.

W swoim wpisie Kinga Rusin w dość mocnych słowach odniosła się do pary prezenterów TVP. Napisała również o aktualnych wydarzeniach, które mają miejsce wokół komercyjnej stacji telewizyjnej.

Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediównapisała Kinga Rusin.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Wasze niedoczekanie, funkcjonariusze opłacani z naszych, podatników, pieniędzy! Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! TVN nie przestanie nadawać i żaden pachołek władzy nie poprowadzi ani Uwagi ani Faktów! A koniec dyktatury ciemniaków, kłamców i przestępców nadejdzie szybciej niż myślicie! – brzmi fragment wpisu dziennikarki.

Na słowa Kingi Rusin za pośrednictwem mediów społecznościowych zaregowała Magdalena Ogórek.

Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa – nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozewnapisała dziennikarka stacji TVP.

 

Źródło: Instagram, Twitter

Polecamy również:

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT