Andruszkiewicz nie wytrzymał. Mocne słowa o Trzaskowskim

Adam Andruszkiewicz mocno o Rafale Trzaskowskim na Twitterze. O co dokładnie chodzi?

Adam Andruszkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. W swoim wpisie polityk związany z obozem Zjednoczonej Prawicy wspomniał o zamieszaniu związanym z rondem Romana Dmowskiego w Warszawie i możliwości jego przemianowania na „Rondo Praw Kobiet”. Takim obrotem spraw zaniepokojenie wyraził między innymi premier Mateusz Morawiecki. Co z kolei na ten temat napisał Adam Andruszkiewicz?

Polecamy także: Skandaliczne zachowanie Piotra Kraśki. Dziennikarz TVN został skazany

Adam Andruszkiewicz na swoim koncie na Twitterze opublikował wpis, w którym to odniósł się między innymi do zamieszania powstałego wokół ronda Romana Dmowskiego. Polityk wspomniał także krótko na temat odbudowy Pałacu Saskiego i Marszu Niepodległości, którego organizacja w tym roku stanęła pod niemałym znakiem zapytania. Ostatecznie wydarzenie odbywające się z okazji Święta Niepodległości odbyło się na ulicach stolicy kraju.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Teraz wiele kontrowersji wywołała informacja dotycząca ronda Romana Dmowskiego, a dokładniej możliwości jego przemianowania na rondo „Praw Kobiet”.

„Z zaniepokojeniem i zdziwieniem przyjąłem informację o przyjęciu przez Radę Warszawy petycji dotyczącej zmiany nazwy ronda Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Roman Dmowski to wybitny mąż stanu, jeden z ojców polskiej niepodległości”napisał w oświadczeniu prezes Instytutu Pamięci Narodowej.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W tej sytuacji zaregować postanowił także Adam Andruszkiewicz, który w mocnych słowach wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych o Rafale Trzaskowskim – prezydencie stolicy kraju.

Andruszkiewicz o Trzaskowskim

Adam Andruszkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. W swoim wpisie polityk związany z obozem Zjednoczonej Prawicy wspomniał o zamieszaniu związanym z rondem Romana Dmowskiego w Warszawie i możliwości jego przemianowania na „Rondo Praw Kobiet”.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Trzeba być wyjątkowo małym i bezczelnym politykiem, by wspierać chore pomysły usuwania ojców polskiej niepodległości z miejsc, którym patronują. Odbudowa Pałacu Saskiego – źle, rondo Dmowskiego – źle, Marsz Niepodległości – źle. I ten człowiek mógł zostać Prezydentem Polski… – napisał poseł.

 

Źródło: Twitter, TVN

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)