Awantura w domu Wałęsów? Żona wygarnęła to Wałęsie wprost (wideo)

Lech Wałęsa na portalu społecznościowym Facebook bardzo często udziela się na tematy bieżących wydarzeń politycznych w Polsce. Poza tym Wałęsa również często opowiada o zdarzeniach z przeszłości, w których uczestniczył. Tak właśnie było w trakcie najnowszego nagrania, które były prezydent Polski zamieścił w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Karczewski ostro odpowiada Tuskowi. Cięta riposta byłego marszałka

Były lider Solidarności zamieszcza nagrania, które wcześniej były nagrywane w jego domu lub ewentualnie w biurze. Tym razem padło na dom, gdzie w 11 minucie do pokoju Wałęsy weszła kobieta. Zdaniem internautów i części mediów była to żona Lecha Wałęsy.

Lech Wałęsa zaskoczył na portalu społecznościowym Facebook

Lech Wałęsa aktualnie wypoczywa po zabiegu wymiany baterii w rozruszniku serca. W tej sytuacji były prezydent ma więcej czasu na to, aby nagrywać i pisać na tematy związane z jego opozycyjną przeszłością oraz aktualnymi wydarzeniami politycznymi w kraju. Jedno z nagrań na temat swoich przygód sprzed laty Lech Wałęsa zamieścił w piątek na portalu społecznościowym Facebook. Niestety opowieści byłego prezydenta zostały w 11 minucie przerwane. W pewnym momencie do pokoju weszła kobieta. Zdaniem internautów była to Danuta Wałęsa. Na początku prezydent dał znak, że jest zajęty. Wówczas kobieta powiedziała czym Wałęsa powinien się zająć.

„(…) Bardzo uważaliśmy, ja szczególnie. Mimo wszystko nagrali nasze alkoholowe wyczyny z różnych kamer, potem pokazywali jak my chlaliśmy, nie było pijaństwa”mówił Lech Wałęsa w trakcie nagrania.

W tym momencie do pokoju byłego prezydenta weszła najprawdopodobniej jego żona: – Rodziną się kurde zajmij słyszymy na nagraniu w tle.

Lech Wałęsa po zabiegu

Lech Wałęsa niedawno przeszedł zabieg wymiany baterii rozrusznika serca. Wspomniany mechanizm prezydent miał zakładany ponad 10 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Teraz była głowa państwa odpoczywa po skomplikowanym zabiegu.

Zabieg trwał ponad cztery godziny. Wróciłem do żywychzaznaczał Lech Wałęsa w rozmowie z SE.

Nagranie udostępniono na profilu Lecha Wałęsy na Facebooku.

Źródło: se.pl/ DoRzeczy

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki