Magdalena Ogórek mówi stanowcze dość hejterowi. Sprawa trafi do sądu

Magdalena Ogórek – dziennikarka TVP Info zapowiada proces wobec Mariusza Kozaka-Zagozdo (Sok z Buraka). Mężczyzna ma być autorem treści, które pojawiają się od wielu lat na profilu „Sok z Buraka”. Wspomniana strona jest jedną z największych na polskim Facebooku o treści politycznej. Niestety przez wiele lat słynęła z publikacji treści oraz innych materiałów, które nie zawsze miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Reakcja Magdaleny Ogórek to pokłosie materiału opublikowanego przez portal TVP.info. Chodzi o rozmowy mecenasa Romana Giertycha z Mariuszem Kozak-Zagozdą, który jest administratorem Soku z Buraka.

Polecamy także: Karczewski ostro odpowiada Tuskowi. Cięta riposta byłego marszałka

Magdalena Ogórek – dziennikarka TVP Info zapowiada proces wobec Mariusza Kozaka-Zagozdo – admina „Sok z Buraka”

Magdalena Ogórek ma dochodzić sprawiedliwości przed sądem i zapowiada pozew wobec Mariusza Kozaka-Zagozdo. Mężczyzna ma być administratorem kontrowersyjnego profilu „Sok z Buraka” na portalu społecznościowym Facebook. To właśnie tam dwa lata temu mężczyzna miał opublikować domniemane słowa Ogórek, które w rzeczywistości miały nigdy nie paść. Teraz dziennikarka zamierza spotkać się z administratorem Soku z Buraka przed sądem. Ogórek podkreśliła, że po publikacji wpisu zawierającego fake news musiała długo wzmagać się z falą poważnych gróźb.

Właśnie się przyznałeś, właśnie pojawiły się taśmy na portalu tvp.info, i ten cytat, który dwa lata temu zmyśliłeś i twierdziłeś, że to są moje słowa… Ja po nim przez prawie miesiąc otrzymywałam życzenia śmierci. Sam przyznałeś w tych wypowiedziach, że te wypowiedzi trafiają do ponad 3,5 mln użytkowniku, spotkamy się w sądziepowiedziała.

Marzę, żeby w mediach internetowych tropiono z pełną bezwzględnością ludzi, którzy zmyślają cytaty i wkładają je w usta komuś innemu. Kiedy ktoś ma duży zasięg zaczyna się spirala; dostajesz życzenia śmiercimówiła.

Wskazywała też, że ujawnione treści rozmów „są straszne”. – Wszystko wskazuje na to, że tutaj jest pełne porozumienie z mecenasem Romanem Giertychempowiedziała.

Źródło: TVP.INFO

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki