Lider Lady Pank uderza w Pawła Kukiza. Mocne słowa Panasewicza

Lider zespołu Lady Pank – Janusz Panasewicz wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat Pawła Kukiza – znanego muzyka, a od dłuższego czasu także czynnego polityka, który w roku 2015 wystawił swoją kandydaturę na urząd prezydenta Polski. Następnie Paweł Kukiz stworzył swoje struktury polityczne, które wprowadził do polskiego parlamentu.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

Wpis Panasewicza nie jest dziełem przypadku. Od środy na temat Pawła Kukiza jest bardzo głośno w polskich mediach. Powodem takiej sytuacji jest wczorajsze zamieszanie w Sejmie wokół „lex TVN”. Znany muzyk w negatywnym tonie odniósł się do Kukiza. Prócz niego na temat lidera Kukiz’15 głos za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał także dziennikarz stacji telewizyjnej TVN – Kuba Wojewódzki oraz także europoseł Radosław Sikorski na antenie komercyjnej stacji.

Lider zespołu Lady Pank – Janusz Panasewicz wypowiedział się na temat Pawła Kukiza

Paweł Kukiz od środy napotyka na sporą krytykę, która została wymierzona w jego kierunku. Powodem takiej sytuacji jest wczorajsze zamieszanie w Sejmie wokół lex TVN.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Środowe obrady Sejmu były pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Wcześniej posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. W tej sytuacji spora ilość negatywnych komentarzy słynęła na Pawła Kukiza, który wsparł Prawo i Sprawiedliwość.

Na temat Kukiza wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych Janusz Panasewicz – lider Lady Pank.

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika(wiadomo; muzyk, fajny kolega etc.) ale to, co stało się dziś, na oczach ludzi, jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju – napisał Panasewicz.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Na temat Kukiza głos zabrał także Kuba Wojewódzki – gwiazdor stacji telewizyjnej TVN.

Paweł Kukiz wykonywał kiedyś numer Całuj mnie. Teraz już wiemy kogo i w co. Jest mi wstyd. Za moją naiwność i głupie sentymentalne koleżeństwo. Za punk rocka. Za te wszystkie wspólne lata. Za Jarocin 93. Za wieczorne rozmowy. Za gówniarski idealizmnapisał dziennikarz.

Źródło: Profil Janusza Panasewicza, wprost

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska także w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał także do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)