Kurdej-Szatan ociepla wizerunek? Zaskakujące zdjęcie aktorki

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim koncie w serwisie Instagram nowy wpis, który nie wszystkim przypadł do gustu. Pod adresem aktorki padły zarzuty, że po ostatniej sytuacji związanej z wpisem na temat Straży Granicznej teraz ma zamiar „ocieplić swój wizerunek”. O jaki wpis tym razem chodzi?

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Barbara Kurdej-Szatan na początku listopada opublikowała bardzo kontrowersyjny wpis, w którym odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Wiele osób zwróciło swoją uwagę przede wszystkim na słowa, które w tej sprawie użyła aktorka. Po publikacji na gwiazdę spłynęło wiele negatywnych komentarzy i uwag. Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie wpis usunęła, a następnie opublikowała w związku z tym przeprosiny, lecz skutki swojej decyzji może odczuwać do dziś.

W sprawie wpisu głos zabrał między innymi prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, z którego słów można wywnioskować, że raczej w najbliższym czasie Barbary Kurdej-Szatan na antenie Telewizji Polskiej nie zobaczymy.

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 brnapisał Jacek Kurski na Twitterze.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Z kolei dziś głośno jest o najnowszym wpisie aktorki, który zamieściła za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. Była gwiazda TVP poinformowała w nim o akcji dotyczącej Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Barbara Kurdej-Szatan i jej nowy wpis na portalu Instagram – aktorka „ociepla” swój wizerunek?

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim koncie w serwisie Instagram nowy wpis, który dotyczy Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Pod adresem aktorki padły zarzuty, że po ostatniej sytuacji związanej z wpisem na temat Straży Granicznej teraz ma zamiar „ocieplić swój wizerunek”.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Miłość, czułość, uwaga.. są tak ogromnie ważne i mają wpływ na całe nasze życie te pozostawione zaraz po porodzie maluszki, potrzebują opieki… Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłamnapisała Barbara Kurdej-Szatan między innymi na Instagramie.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Pod wpisem aktorki znalazł się komentarz: – „Ocieplanie wizerunku„.

Aktorka odpowiedziała na niego w następujący sposób:

Zawsze się angażowałam i angażować będę – w różne akcje. Nie zamierzam przestać. Jak i zawsze również reaguję na zło. A gdy w czymś przesadzę, potrafię to przyznać i przeprosić. Fajnie, gdyby inni też potrafilinapisała Barbara Kurdej-Szatan w odpowiedzi na Instagramie (link w źródle).

Źródło: Pomponik, Instagram

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)