Mazurek nie wytrzymał. Zwrócił się do Krystyny Jandy po jej wywiadzie (wideo)

Robert Mazurek w trakcie rozmowy z Krzysztofem Stanowskim na antenie Kanału Sportowego zwrócił się do znanej aktorki, którą jest Krystyna Janda. Temat artystki poruszył Mazurek, który odniósł się przy tym do niedawnego wywiadu, który to Janda udzieliła dla Newsweek Polska i zwróciła w nim uwagę na temat drożyzny. Na pewne fragmenty tej rozmowy szczególnie zwrócili uwagę dziennikarze Kanału Sportowego.

Polecamy także: Wałęsa krytycznie o TVN. Kolenda-Zaleska nie wytrzymała

– Patrzę na koszty stałe teatrów, na prognozy rachunków za prąd, na koszty pensji. Ja dam sobie radę, samotna kobieta nie potrzebuje dużo. Ale ludzie w swojej masie są przygnębieni, nie uśmiechają się do siebie. To niby banały, ale katastrofa wisi w powietrzu, nastrój leży – oceniła aktorka.

Krystyna Janda przyznała, że ona także musiała ograniczyć swoje wydatki.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

– Mało jem ostatnio. Ktoś mi wytłumaczył, że głodówka jest bardzo zdrowa, i miał rację. Nawet na poprawę nastroju. Jak kupię bochenek chleba, to go dzielę i zamrażam. Na tydzień wystarcza. Ale ceny rosną – podkreśliła.

Robert Mazurek ‐ Krystyna Janda: Dziennikarz zwrócił się do aktorki

Pani Krystyno, nie możemy dla Pani zbyt wiele zrobić, ale lodówkę, chleb ma Pani u nas, jak w banku. Proszę tylko dać znaćmówił Mazurek na antenie Kanału Sportowego.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Aż chciałoby się teraz puścić – „Nie mogę Ci wiele dać, bo sam niewiele mam”, ale Zbigniew Hołdys by nas dojechał na pewno za prawa autorskie, więc nie puścimy tegoironizował Stanowski.

Pani Krystyno, wie Pani, jest Pani naprawdę wybitną aktorką. I zastanawiam się dlaczego Pani postanowiła występować zupełnie w nie swojej lidze? – powiedział Robert Mazurek zwracając się do Krystyny Jandy.

My jesteśmy od pierdzielenia głupotwtrącił Stanowski.

Tak… celebrytki, które tam wystąpiły w reklamie i w serialu no to one tak, one są od tego, żeby gadać głupoty, ale porządna aktorka. Po co ona opowiada takie rzeczy?mówił Mazurek.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Ale trochę się dziwię teraz Tobie, to znaczy, to co powiedziałeś nie ma trochę sensu. Uważasz, że ona jest dobrą aktorką to mówi mądrzej niż te, które są słabymi aktorkamipowiedział Krzysztof Stanowski.

Nie, nie, tak nie uważam, to jest kwestia talentu, a nie mądrościmówił Mazurek.

Ja nie kojarzę Pani Krystyny Jandy ze szczególnie mądrych wypowiedzi

Ja nie kojarzę Pani Krystyny Jandy ze szczególnie mądrych wypowiedzi. I być może ona dobrze gra, natomiast, co to ma wspólnego z jej postrzeganiem rzeczywistościmówił Stanowski.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

No ale ma też parę lat, to mówię bez żadnej złośliwościpowiedział dziennikarz RMF.

To jest bardzo złośliweodparł Stanowski.

Nie, człowiek życiowo doświadczony wie, że jak powie, że jest tak biedny, że musi sobie dzielić i zamrażać chleb i wtedy mu na tydzień wystarcza, to brzmi to jak drwina z ludzi, którzy naprawdę mają teraz ciężkomówił Mazurek.

Źródło: Kanał Sportowy, Wprost

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy