Wojewódzki chciał bronić Kurdej-Szatan? Znany dziennikarz szybko go skontrował (WIDEO)

Kuba Wojewódzki o Barbarze Kurdej-Szatan w programie „Hejt Park” w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Kuba Wojewódzki był gościem programu „Hejt Park” na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim. W pewnym momencie programu poruszony został temat dotyczący Barbary Kurdej-Szatan, o której było bardzo głośno w zeszłym miesiącu za sprawą jej kontrowersyjnego wpisu, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej w związku z nagraniem z granicy, które trafiło do sieci.

Polecamy także: Skandaliczne zachowanie Piotra Kraśki. Dziennikarz TVN został skazany

Przed tematem związanym z Barbarą Kurdej-Szatan padł także wątek dotyczący Marty Lempart. O liderce Strajku Kobiet w ostatnim czasie ponownie stało się bardzo głośno. Wszystko to za sprawą jej niedawnego zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie oraz jej konfrontacji z panią sprzątającą, która stanowczo zaregowała na widok rozlanej farby przez jedną z liderek Strajku Kobiet.

Na temat Marty Lempart gwiazdor stacji telewizyjnej TVN wypowiedział się w dość negatywnym tonie. Przede wszystkim Wojewódzki odniósł się do liderowania strajkiem przez Lempart. Jego zdaniem aktywistka jest przykładem „najgorszego lidera słusznej sprawy”.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Ale jak  usłyszałem, to co mówi Marta Lempart, i jak ona mówi, to pomyślałem sobie, że to jest klasyczny przykład najgorszego lidera słusznej sprawy. Uważam, że ona się nie nadaję kulturowo, mentalnie, behawiorarnie na liderapowiedział Kuba Wojewódzki.

Celebryta wypowiedział się także na temat ostatniej sytuacji związanej z Barbarą Kurdej-Szatan. W tej sprawie dziennikarz starał się delikatnie bronić i tłumaczyć zachowanie swojej przyjaciółki. Jednak w tej sprawie innego zdania była gospodarz programu Krzysztof Stanowski.

Kuba Wojewódzki o Barbarze Kurdej-Szatan w programie „Hejt Park”

Kuba Wojewódzki był gościem programu „Hejt Park” na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim. W pewnym momencie programu poruszony został temat dotyczący Barbary Kurdej-Szatan, o której było bardzo głośno w zeszłym miesiącu za sprawą jej kontrowersyjnego wpisu.

To, co spotkało nie Martę Lempart, ale moją serdeczną przyjaciółkę Basie Kurdej-Szatan… – zaczął Wojewódzki, lecz po chwili przerwał mu Krzysztof Stanowski.

Wydurniła siępowiedział gospodarz programu.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Tak, mogę to powiedzieć śmiało, poniosło ją, bo pomieszały się jej sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, to co ją później spotkało. Słuchaj, najpierw wyrzucili ją z M jak Miłość, a potem jej faceta z programu (serialu — red.) M jak Miłość. Nagle się okazuję, mówi się, że seks nie ma nic wspólnego z miłością, a Jacek Kurski może Cię wy***** w każdej chwili. To jest przerażającemówił Kuba Wojewódzki.

Nie żal mi jejpowiedział Stanowski.

Okej, ale mi jest jej żal, dlatego, że uważam, że to była absolutnie spirala…mówił dziennikarz TVN.

„Nie zdobyła się na odrobinę refleksji”

Uważam, że jak dotąd nie zdobyła się na odrobinę refleksji. Dalej nie rozumie, co się wydarzyłopowiedział Stanowski.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Wiesz co, nie broniąc Basi, bo ja bym nawet przy moim temperamencie polemiczno-publicystycznym nie użył zwrotu, ale jak w Sejmie, w Parlamencie prezes zombie użył zwrotu „mordercy, bandyci”, hello, to są ludzie, których wybieramy my. To my im płacimy pensję. Oni są naszymi pracownikami. Ktoś mówiąc wprost mobbinguje w sposób zbrodniczy. Dlaczego nie ma takie retorsji, takiego feedbacku, dlaczego nie ma takich reakcji moralnych, gdzie są wszystkie busolę moralne, które tak łatwo atakują. Basia jest łatwiejszym, dużo łatwiejszym celem niż ja, niż prezes partiimówił Kuba Wojewódzki.

Może dlatego, że strażnicy graniczni, czy żołnierze, czy policjanci są całkiem słusznie troszeczkę pod taką publiczną ochronąpowiedział Stanowski.

Źródło: Kanał Sportowy

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy