Szokująca decyzja polskiego aktora. Chodzi o wojnę na Ukrainie

Antoni Królikowski został włodarzem ROYAL DIVISION. Jest to federacja MMA, która już przed swoim startem wywołała wiele emocji i negatywnych komentarzy.

Chodzi przede wszystkim o jedną z zapowiedzianych walk, na której temat pojawiło się bardzo wiele negatywnych reakcji z wielu stron. O co dokładnie chodzi?

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Antoni Królikowski to jeden z bardziej popularnych polskich aktorów. Mężczyzna wystąpił w licznych filmach i serialach. Jednak w ostatnim czasie media zasypywały wiadomości na temat skandali z jego życia prywatnego. Teraz syn Pawła Królikowskiego postanowił zareklamować ROYAL DIVISION.

Jest to federacja MMA, której młody Królikowski ogłosił się włodarzem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele kontrowersji wzbudza już teraz jedna z walk, która ma się odbyć.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Ma być to konfrontacja między mężczyznami, którzy z wyglądu przypominają prezydenta Rosji – Władimira Putina oraz prezydenta Ukrainy – Włodomyra Załenskiego. Propozycja takiej walki spotkała jednak wiele negatywnych komentarzy pod adresem Królikowskiego i całej nowopowstałej federacji.

Antoni Królikowski i kontrowersyjna walka na ROYAL DIVISION

Antoni Królikowski za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił zareklamować walkę, do której ma dojść na gali ROYAL DIVISION. Jest to konfrontacja między „fake Putinem” a „fake Załenskim”.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać… Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Faworyt jest jest tylko jedennapisał aktor na Instagramie.

Negatywnych komentarzy jest sporo. Jeden z nich zamieścili między innymi Marcin Tyc oraz dziennikarz wp.pl – Michał Wróblewski.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Zawsze chciał uratować świat, a zachował się jak gówniarz. Gówniarze nie ratują świata, nawet symbolicznie. Dno i dwa metry mułunapisał Tyc.

Robienie kasy na wojnie, splunięcie w twarz jej ofiarom, robienie z siebie bieda-kombatanta. Facet powinien być zmieciony z życia publicznego. Szmaciarstwonapisał Michał Wróblewski.

 

Źródło: Instagram, Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)