Kuba Wojewódzki w szoku? Znana dziennikarka wygarnęła mu w jego programie (wideo)

Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska wyszła ze studia, gdzie nagrywano popularny w Polsce program Kuby Wojewódzkiego.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Jednak zanim to nastąpiło kobieta skierowała w kierunku prowadzącego kilka bardzo mocnych słów, które w bardzo krótkim czasie odbiły się głębokim echem w krajowych mediach.

Kuba Wojewódzki to jeden z bardziej popularnych i ekscentrycznych postaci polskiego show biznesu. Dziennikarz od wielu już lat jest związany z komercyjną stacją telewizyjną TVN. Sam się nawet określa, jako jej „król”.

Polecamy także: Żona polityka PiS odpowiada Ochojskiej. Napisała to wprost

Szczególną rozpoznawalność przyniósł mu przede wszystkim program talk show, którego jest prowadzącym o jakże wymownym tytule „Kuba Wojewódzki”.

To właśnie tam zaprasza przeróżnego rodzaju gości, którzy pochodzą z różnych i odmiennych sobie środowisk. Są to między innymi aktorzy, piosenkarze, lecz także politycy i dziennikarze.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Reprezentantką tego ostatniego grona jest Karolina Korwin-Piotrowska, o której w ostatnich dniach jest głośno za sprawą nagrania, które pochodzi właśnie z programu Kuby Wojewódzkiego. To właśnie na nim dziennikarka skierowała pod adresem Wojewódzkiego bardzo mocne słowa. Co dokładnie powiedziała?

Karolina Korwin-Piotrowska i mocne słowa do Wojewódzkiego

Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska wyszła ze studia, gdzie nagrywano popularny w Polsce program Kuby Wojewódzkiego. Jednak zanim to nastąpiło kobieta skierowała w kierunku prowadzącego kilka bardzo mocnych słów, które w bardzo krótkim czasie odbiły się głębokim echem w mediach.

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmienistwierdziła Korwin-Piotrowska do Wojewódzkiego, po czym wychodzi ze studia.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Ale przecież zawsze mówisz, że nie boisz się pytańzdążył jeszcze odpowiedzieć Kuba Wojewódzki.

Na temat wymiany zdań powstało wiele pytań. Być może doszło do pewnego nieporozumienia w trakcie programu lub jest to zabieg mający na celu wypromowanie odcinka.

Źródło: Instagram, Wirtualne Media

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)