Starszy mężczyzna zakłócił konferencję polityków KO. Nie gryzł się w język (wideo)

Konferencja prasowa polityków KO – mężczyzna nagle zakłócił spotkanie polityków Koalicji Obywatelskiej z mediami. Nagranie pochodzi z 2020 roku. Co powiedział mężczyzna?

Polecamy także: Nowy sondaż: Złe wieści dla Tuska. Zaskakujący wynik Konfederacji

Niedawno w internecie pojawił się fragment przerwanej konferencji prasowej polityków KO –  Michał Szczerba oraz Dariusz Joński spotkali się z mediami. Politycy zorganizowali konferencje przed budynkiem magazynu czasowego składowania w Warszawie.

To właśnie w tym obiekcie wcześniej odbyła się licytacja komornicza 418 respiratorów zajętych w lutym tego roku na rzecz roszczeń Ministerstwa Zdrowia za niedostarczone przez spółkę E&K na początku pandemii urządzenia. Spotkanie z mediami przerwał jednak mężczyzna, który podał się za dyrektora obiektu.

Polecamy również: Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

To jednak nie pierwsza konferencja prasowa polityków KO, która w niespodziewanych okolicznościach została przerwana. W podobnej sytuacji, lecz razem z poseł Aleksandrą Gajewską wziął udział Michał Szczerba. Mowa tu o konferencji, która przed rokiem odbyła się przed pałacem prezydenckim. W pewnym momencie występ przed kamerami polityków KO przerwał starszy mężczyzna, który skierował do nich kilka słów. O co chodziło?

Konferencja prasowa polityków KO – mężczyzna przerywa spotkanie z mediami

Michał Szczerba to jeden z bardziej znanych polityków Platformy Obywatelskiej. W ostatnim czasie poseł ponownie jest bardzo aktywny w przestrzeni publicznej. Niedawno głośno było o jego wspólnej inicjatywie z posłem Dariuszem Jońskim na granicy Polski z Białorusią. Z kolei w poprzednim miesiącu także w duecie ze wspomnianym politykiem zorganizował konferencję prasową przed budynkiem magazynu czasowego składowania w Warszawie. Ostatecznie to spotkanie z mediami zakończyło się za sprawą mężczyzny, który przedstawił się jako dyrektor budynku.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Z kolei przed ponad rokiem Michał Szczerba wraz z poseł Aleksandrą Gajewską zorganizował spotkanie z mediami. Posłanka w jego trakcie pokazała zdjęcie, na którym znajdowali się premier Mateusz Morawiecki oraz prezydent Andrzej Duda. Jednak po chwili wystąpienie zostało zakłócone przez starszego mężczyznę, który postanowił skierować do polityków kilka słów. Nagranie z tej sytuacji przypomniał jeden z internetów, który opublikował je w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Wy chcecie zniszczyć Polskę, taki jest wasz obowiązek, wy chcecie sprzedać Polskę Ruskim. Wy jesteście zdrajcami, już jeden pucz ci się nie udał i ten ci się nie uda – można było usłyszeć od mężczyzny, który zakłócił spotkanie polityków Koalicji Obywatelskiej z mediami.

Źródło: Facebook, DoRzeczy

Polecamy także: 

Prezes NIK o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza