Dziennikarka zapytała o życzenia dla opozycji. Mocna odpowiedź Kaczyńskiego (wideo)

Czego życzy Jarosław Kaczyński opozycji? Takie pytanie w 2015 roku zadała prezesowi Prawa i Sprawiedliwości dziennikarka.
Co pewien czas nagranie z tej sytuacji jest odświeżane przez internautów, którym w tej sytuacji z pewnością bardzo spodobała się krótka, lecz konkretna odpowiedź szefa Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy również: Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

Co dokładnie Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytanie zadane mu przez dziennikarkę? I przede wszystkim w związku z jakim wydarzeniem padło to pytanie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Czego życzy Jarosław Kaczyński opozycji?

Prawo i Sprawiedliwość od dawna nie schodzi z pierwszego miejsca w sondażach wyborczych. Mimo licznych kontrowersji ugrupowanie wciąż cieszy się sporym poparciem wśród Polaków. Błędów obozu Zjednoczonej Prawicy, na której czele stoi Prawo i Sprawiedliwość jak narazie nie potrafi wykorzystać opozycja.
To właśnie w związku z nią prezes Prawa i Sprawiedliwość w roku 2015 otrzymał pytanie od dziennikarki. Nagranie co pewien czas odświeżają krótką wypowiedź lidera PiS. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ Jarosław Kaczyński mimo krótkiej odpowiedzi wypowiedział słowa, które będą pewnie jeszcze długo w pamięci wielu osób.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Dziennikarka zapytała dokładnie polityka o to czego by życzył posłom opozycji. Pytanie nie było przypadkiem, ponieważ padło w okresie świąt Bożego Narodzenia. Jarosław Kaczyński odpowiedział na nie bardzo krótko, lecz wyraziście, że – żeby zmądrzeli – odparł krótko lider Prawa i Sprawiedliwości.

Nagranie z całej sytuacji jest na końcu artykułu.

Prezes PiS

Jarosław Kaczyński to prezes największej formacji politycznej w polskim Sejmie. Po upadku komunizmu w Polsce mogliśmy Jarosława Kaczyńskiego widzieć często w towarzystwie Lecha Wałęsy. Dziś taka informacja dla wielu osób, które nie pamiętają lat 90. byłaby niemałym zaskoczeniem. Warto jednak przypomnieć, że Lech Wałęsa wykonując obowiązki głowy państwa w roku 1990 ucznił go szefem kancelarii prezydenta. Dziś już każdy wie, że obaj panowie nie mają ze sobą po drodze.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Jarosław Kaczyński  największe polityczne sukcesy świecił przede wszystkim w PiS. Aktualnie Prawo i Sprawiedliwość rządzi w Polsce od roku 2015. Wcześniej partia Kaczyńskiego także sprawowała rządy. Miało to miejsce w latach 2005-2007.

Źródło: YouTube, wikipedia

Polecamy także: 

Prezes NIK o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza