Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Marszałek nie wytrzymała „Nie, nie… Dosyć” (wideo)

Klaudia Jachira w Sejmie ponownie wygłosiła słowa, które nie wszystkim się spodobały. Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej wypowiedziała się między innymi na temat Romualda Rajsa pseud. „Bury” oraz także na temat Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”. Słowa użyte przez polityk opozycji napotkały na swojej drodze zdecydowany sprzeciw wicemarszałek Małgorzaty Gosiewskiej, która w pewnym momencie wyłączyła mikrofon przemawiającej polityk.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Klaudia Jachira to jedna z bardziej barwnych postaci aktualnej kadencji Sejmu. Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej zasłynęła przede wszystkim za sprawą swoich dość oryginalnych, lecz przy tym mocno ekscentrycznych wystąpień, które w dość mieszany sposób są odbierane w społeczeństwie. Niedawno głośno było przede wszystkim za sprawą przemówienia, w którym to Klaudia Jachira przerobiła tekst Roty. To jednak nie koniec.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

W połowie października do sieci trafiło nagranie z innego przemówienia posłanki Koalicji Obywatelskiej. W jego trakcie polityk zaczęła rozrzucać kartki wokół sejmowej mównicy. Wówczas bardzo stanowczo postanowiła zaregować marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Natomiast w aktualnej sytuacji zdecydowanie i bardzo stanowczo postanowiła zaregować marszałek Małgorzata Gosiewska.

Klaudia Jachira w Sejmie

Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej wypowiedziała się między innymi na temat Romualda Rajsa pseud. „Bury” oraz także na temat Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”. Słowa użyte przez polityk opozycji napotkały na swojej drodze zdecydowany sprzeciw wicemarszałek Małgorzaty Gosiewskiej, która w pewnym momencie wyłączyła mikrofon przemawiającej polityk.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Tworząc Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL chcę podkreślić szacunek dla tych, którzy walczyli o wolność i za nią ginęli. Pogarda tym, którzy pod tymi szczytnymi hasłami mordowali ludność cywilną, zajmowali się rozbojem lub antysemityzmem. Oprócz prawdziwych patriotów i bohaterów, byli też bandycimówiła Jachira.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Pytam, czy w tym Muzeum zamierzacie fałszować historię? Czy będzie tam sala „Burego”, który ponosi odpowiedzialność za szereg zbrodni wojennych? Z jego rozkazu rozstrzeliwano jeńców litewskich, ludność cywilną narodowości białoruskiej lub wyznania prawosławnego. Czy będzie sala „Łupaszki”, który oskarżany jest o to, że jego oddział dokonał masakry na litewskiej ludności cywilnej w Dubinkach?dopytywała.

Nie, nie… Dosyć tych plugawych kłamstw!zaregowała marszałek.

Nagranie poniżej.

Źródło: Niezależna

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy