Wielka awantura. Minister Wąsik nie wytrzymał i dał warunek Nitrasowi

Awantura na Twitterze. Do dość mocnej konfrontacji doszło między ministrem Maciejem Wąsikiem a posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej – Sławomirem Nitrasem. Minister w rządzie Zjednoczonej Prawicy dał warunek politykowi opozycji. O co poszło?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Sławomir Nitras to jeden z bardziej popularnych polityków Platformy Obywatelskiej w ostatnim czasie. Na temat posła PO było głośno przede wszystkim za sprawą jego wypowiedzi na temat katolików, która padła w sierpniu bieżącego roku w trakcie trwania imprezy zorganizowanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego „Campus Polska”. Polityk zasłynął także z wielu innych sytuacji oraz wypowiedzi. Dziś na jego temat ponownie zrobiło się głośno.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Chodzi dokładnie o wpis, który Sławomir Nitras opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Polityk opozycji wstawił zdjęcie, w którego opisie zasugerował, że na ministra Macieja Wąsika czeka szofer z odpalonym silnikiem. W tej sytuacji bardzo stanowczo postanowił zaregować wspomniany wcześniej minister Maciej Wąsik. Minister w rządzie Zjednoczonej Prawicy dał posłowi Platformy Obywatelskiej czas na usunięcie publikacji do godziny 22.00 we wtorek. Jednak wpis na profilu polityka PO jest do teraz.

Awantura na Twitterze

Do dość mocnej konfrontacji doszło na Twitterze między ministrem Maciejem Wąsikiem a posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej – Sławomirem Nitrasem. Minister w rządzie Zjednoczonej Prawicy dał warunek politykowi opozycji w związku z jego publikacją.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Pan @WasikMaciej to jest szycha. Od 2 godzin jest w Sejmie i limuzyna na włączonym silniku na niego czeka. Kierowca marznie. Normalny człowiek mówi „panie kierowco. Zadzwonię jak skończę.” Ale prominent z PiS ma swoje przywileje. kodeks drogowy pozwala stać na silniku maks.1 minnapisał Nitras w opublikowanym wpisie.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W tej sytuacji minister Wąsik odparł mu:

Łże pan jak pies, panie
@SlawomirNitras. I przyjechałem prywatnym samochodem. Prowadziłem sam. Pan w życiu słowa Prawdy nie powiedział…. – odparł Wąsik.

W kolejnym wpisie minister dał warunek posłowi.

Panie @SlawomirNitras, jest teraz 21.26 jeżeli do 22.00 nie usunie Pan tego wpisu, nie przypnie przeprosin, będę musiał podjąć kroki prawnenapisał Maciej Wąsik.

Pozew

Przyjechałem na posiedzenie Senatu prywatnym samochodem. Prowadziłem sam. Nie wiem do kogo należy samochód ze zdjęcia zamieszczonego przez @SlawomirNitras. Poseł Nitras nie usunął wpisu i nie przeprosił mnie. Pozwę go i zażądam wplaty na katolicką szkołę.
W ramach opiłowywanianapisał Wąsik.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy