Chamski atak Rusin na Ogórek. Marek Jakubiak mocno odpowiada

Kinga Rusin za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram odniosła się do dziennikarzy Telewizji Polskiej – Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. W związku z tym zaregować postanowiła Ogórek, która za pośrednictwem Twittera zagroziła Kindze Rusin pozwem w związku z jej wpisem, gdzie została ujęta w jego treści. Do sprawy odniósł się również były poseł na Sejm – Marek Jakubiak.

Polecamy także: Zapytano Polaków w USA o powrót Tuska. Zaskakujące odpowiedzi (wideo)

Kinga Rusin dwa dni temu zamieściła wpis na portalu społecznościowym Instagram, gdzie na samym jego początku odniosła się do pary dziennikarzy Telewizji Polskiej – Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. W swoim wpisie celebrytka odniosła się także do ostatniej sytuacji wokół stacji telewizyjnej TVN. Do dyskusji na temat publikacji Kingi Rusin włączył się Marek Jakubiak.

Kinga Rusin na portalu Instagram mocno o Ogórek i Jakimowiczu

Kinga Rusin to dziennikarka/prezenterka znana przede wszystkim ze stacji telewizyjnej TVN. To tam do sierpnia 2020 roku była jedną z prowadzących program śniadaniowy “Dzień dobry TVN”.

Aktualnie zdecydowanie częściej Rusin można spotkać za pośrednictwem jej mediów społecznościowych. To tam dzieli się ze swoimi fanami relacjami, zdjęciami i filmami związanymi z jej życiem, lecz nie tylko. Jeden z ostatnich wpisów Kingi Rusin odniósł się w swojej treści do Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza, którzy są pracownikami Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów – brzmi początkowy fragment wpisu Kingi Rusin.

Na ten wpis celebrytki za pośrednictwem Twittera zaregowała Magdalena Ogórek. Znana dziennikarka zagroziła Kindze Rusin pozwem za jej słowa.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa – nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozew – poinformowała dziennikarka Telewizji Polskiej.

Do sprawy odniósł się także Marek Jakubiak. Były poseł odpowiedział na wpis Ogórek umieszczony na Twitterze.

Szanowna @ogorekmagda proszę nie tracić energii. Chciała się ogrzać, nawet Lis nie miał z nią wspólnych tematów. Szkoda czasu, po czterech latach każą jej przeprosić na jej FB a Pani zapłaci za procesnapisał Marek Jakubiak.

Źródło: Twitter, Instagram

Polecamy również:

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT