Skandal na festiwalu Owsiaka. Magdalena Ogórek mocno odpowiada

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do sytuacji, która miała miejsce w trakcie Poland Rock Festival. W piątkowy wieczór na scenie pojawił się duet Łona&Weber, który zachęcał ze sceny do głośnych okrzyków wymierzonych w Prawo i Sprawiedliwość. Taka sytuacja doprowadziła do reakcji ze strony wojewody zachodniopomorskiego – Zbigniewa Boguckiego.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Wojewoda miał się skontaktować telefonicznie z Jurkiem Owsiakiem. Powodem miały być wulgarne słowa, które padły w trakcie festiwalu. O całej sytuacji Owsiak poinformował uczestników imprezy. Wezwał ich także do powstrzymania tego typu zachowań.

Zachowajcie swoje krzyki dla siebie. Chcecie krzyczeć, to idźcie na ulice. Tu jest przyjaźń, miłość, muzyka. Zachowujmy się. Ale ja stoję na straży tego, żeby tu była wolność słowa i wolność wyrazu artystów. Stoję za tym muremapelował Owsiaka ze sceny.

Do sytuacji, która miała miejsce na Poland Rock Festival za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się dziennikarka Telewizji Polskiej – Magdalena Ogórek.

Magdalena Ogórek o Poland Rock Festival

Dwudziesty siódmy Pol’and’Rock Festival odbywał się w dniach od 29 lipca do 31 lipca. W tym roku został zorganizowany na lotnisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

Na samym jego początku Jurek Owsiak powiedział: – Nie pytam was o politykę, pytam o miłość, przyjaźń i muzykę. To są ważne elementy naszego bycia ze sobą. Niech to będzie razem z wami przez te kilka dnimówił w czwartek na lotnisku Makowice-Płoty, otwierając festiwal.

Mimo wszystko w trakcie imprezy doszło do skandalu na tle politycznym. W piątkowy wieczór na scenie pojawił się duet Łona&Weber, który zachęcał ze sceny do głośnych okrzyków wymierzonych w Prawo i Sprawiedliwość. Sytuacja została zarejestrowana przez kamery.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

W związku z tym reagować miał wojewoda zachodniopomorski – Zbigniew Bogucki. Do incydentu odniosła się również Magdalena Ogórek. Dziennikarka napisała na ten temat wpis, który następnie opublikowała w mediach społecznościowych.

Osoby z tej sceny usiądą za kilka dni w TVN i oznajmią z przekonaniem, że: „trzeba kochać wszystkich ludzi”. Prowadząca doda, że brzydzi się szczuciem i nienawiścią, wyrzucając ze studia posła, a na deser będzie wywiad z profesorem Tuskiemnapisała Magdalena Ogórek na Twitterze.

 

Źródło: Twitter

Polecamy również:

Widzowie TVP także pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT