Lubnauer oburzona programem TVP. Dostała szybką odpowiedź dziennikarza

Katarzyna Lubnauer za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła swoje oburzenie z powodu składu programu „Woronicza 17” w TVP Info. Na wpis polityk Koalicji Obywatelskiej zaregował dziennikarz Telewizji Polskiej – Jarosław Olechowski. O co dokładnie chodziło znanej polityk?

Polecamy również: PiS ma kandydata na RPO. Zaskakująca decyzja

Jeden z czerwcowych programów „Woronicza 17” był prowadzony przez Krzysztofa Ziemca. Jego gośćmi byli Paweł Szrot, szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy; Michał Wójcik, minister w KPRM (Solidarna Polska); Zbigniew Kuźmiuk, europoseł PiS; Krzysztof Gawkowski, poseł Lewicy; Zbigniew Konwiński, poseł PO oraz Paweł Bejda, poseł PSL. W składzie gości programu zabrakło kobiet. Ten fakt zdecydowanie nie spodobał się Katarzynie Lubnauer, która postanowiła to oznajmić za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Katarzyna Lubnauer oburzona z powodu składu gości  programu „Woronicza 17” w TVP

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

W jednym z czerwcowych odcinków programu”Woronicza 17″ gośćmi Krzysztofa Ziemca byli sami politycy – mężczyźni. Taki stan rzeczy nie przypadł do gustu posłance z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Katarzynie Lubnauer. Swoje oburzenie tym faktem polityk oznajmiła za pośrednictwem mediów społecznościowych.

7 panów rozmawia o polityce. Kobiety pewnie gotują obiad?napisała na Twitterze Katarzyna Lubnauer. Na jej wpis zaregował dziennikarz Telewizji Polskiej – Jarosław Olechowski. W odpowieddzi na wpis znanej polityk opozycji napisał:

„Pani Poseł, przedstawicieli partii do programu wyznaczają Państwa biura prasowe. Szkoda, że Koalicja Obywatelska zamiast posła Konwińskiego nie wyznaczyła którejś z posłanek. Stale zapraszamy Panie do debaty!” – napisał na Twitterze.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Kim jest Katarzyna Lubnauer?

Katarzyna Lubnauer to polski polityk,  matematyk oraz także doktor nauk matematycznych. W latach 2017-2019 wykonywała obowiązki przewodniczącej partii Nowoczesna. W marcu 1991 wyszła za mąż za finansistę Macieja Lubnauera, którego znała z harcerstwa. Ma jedną córkę. Jest instruktorem żeglarstwa i sternikiem morskim. Ma również uprawnienia radiooperatora krótkiego zasięgu.

W 2015 roku wystartowała w wyborach do Sejmu z listy ugrupowania Nowoczesna. Uzyskała wówczas mandat posłanki VIII kadencji, otrzymując 18 549 głosów. Z kolei w roku 2019 startowała z listy Koalicji Obywatelskiej. Z poparciem 28 205 głosów również otrzymała mandat posła.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie