Zaskakujące słowa Senyszyn w Sejmie. Wicemarszałek nie wytrzymała (wideo)

Joanna Senyszyn to od niedawna posłanka należąca do Polskiej Partii Socjalistycznej. Wcześniej znana polityk była związana z Lewicą, na której czele stoi Włodzimierz Czarzasty.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

W jednym z ostatnich przemówień w Sejmie posłanka w dość zaskakujący sposób wspomniała o swoim aktualnym ugrupowaniu. W tej sytuacji zaregować postanowiła w dość wymowny sposób wicemarszałek Sejmu.

Joanna Senyszyn w Sejmie wypowiadała się między innymi na temat ustawy o obronie Ojczyzny. W trakcie swojej wypowiedzi posłanka, która przez lata była kojarzona przede wszystkim z Sojuszem Lewicy Demokratycznej mówiła o różnych aspektach bezpieczeństwa.

Polecamy także: Joe Biden przemawiał, nagle padły znamienne słowa. „Dopadnijcie go!” (wideo)

Posłanka wspomniała także o potrzebie zwiększenia finansowania polskiej służby zdrowia. Polityk podkreśliła także, że polskie bezpieczeństwo jest związane z członkostwem w Unii Europejskiej i NATO.

Joanna Senyszyn wspomniała także o relacjach formacji rządzącej z francuską polityk – Marine Le Pen oraz premierem Węgier – Victorem Orbanem. Przedstawicielka Lewicy poruszyła także temat dotyczący praworządności oraz Izby Dyscyplinarnej i KRS.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Mimo wszystko część internautów najbardziej ujęła końcówka wystąpienia Joanny Senyszyn, która w bardzo nietypowy sposób ujęła nazwę swojego aktualnego ugrupowania politycznego.

Joanna Senyszyn w Sejmie o PPS

W Sejmie bywają różnego rodzaju wystąpienia. W ostatnim czasie bez wątpienia szczególną uwagę zwracają wypowiedzi z Sejmowej mównicy posłanki Klaudii Jachiry z Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Jednak to nie jest też tak, że wyłącznie reprezentantka KO potrafi w bardzo barwny sposób podkreślić swoje wystąpienie. Świadczy o tym choćby niedawna wypowiedź Joanny Senyszyn z Polskiej Partii Socjalistycznej.

Lewicowa polityk w swoim wystąpieniu odniosła się do takich kwestii jak choćby służba zdrowia, bezpieczeństwo ekonomiczne oraz praworządność. Jednak najbardziej niektóre osoby mogła ująć końcówka przemówienia Joanny Senyszyn, która powiedziała:

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Jeszcze Polska nie zginęła, dopóki jest Polska Partia Socjalistyczna, która będzie  o to dbałapowiedziała posłanka Joanna Senyszyn.

Na wystąpienie polityk krótko zaregowała wicemarszałek.

O Bożepowiedziała wicemarszałek.

Źródło: Twitter, Yt

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)