Stan zdrowia Jarosława Gowina. Podano nieoficjalne informacje

Jarosław Gowin i jego stan zdrowia. Jak wygląda sytuacja u byłego wicepremiera w rządzie Zjednoczonej Prawicy?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Nieoficjalne wiadomości na temat stanu zdrowia Jarosława Gowina – lidera partii Porozumienie, które jeszcze do niedawna tworzyło rząd Zjednoczonej Prawicy wraz z Prawem i Sprawiedliwością oraz także Solidarną Polską. Co wynika z nieoficjalnych informacji podanych na temat byłego wicepremiera?

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Jarosław Gowin to lider partii Porozumienie, które jeszcze do niedawna tworzyło rząd Zjednoczonej Prawicy. Ostatecznie jednak ugrupowanie byłego polityka i ministra w rządzie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego opuściło szeregi rządu. Kością niezgody w tej sytuacji były przede wszystkim rozwiązania przewidziane w tak zwanym „nowym ładzie”, który jest bardzo prężenie promowany przez polityków związanych z aktualnym obozem władzy.

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

Od momentu odejścia Jarosława Gowina z koalicji rządowej jego przyszłość polityczna stanęła pod sporym znakiem zapytania. Sondaże wyborcze w przypadku samodzielnego startu w wyborach raczej nie wróżą byłemu wicepremierowi zbyt wielkiego sukcesu. Co pewien czas słychać, że Gowin wraz z Porozumieniem mógłby wystartować w ramach koalicji, lecz taki scenariusz na ten moment jest raczej mało prawdopodobny, choć nie jest niemożliwy.

Jarosław Gowin i jego stan zdrowia

Jarosław Gowin w listopadzie miał trafić do szpitala. – Od kilku dni Jarosław Gowin z rekomendacji lekarzy przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi badania. Wiosną tego roku ciężko przeszedł chorobę COVID-19. Wówczas blisko trzy tygodnie przebywał w szpitalu MSWiA w Warszawie. Rodzina i przyjaciele proszę o uszanowanie prywatności. Nie jesteśmy upoważnieni do przekazywania informacji o stanie zdrowia – poinformowano w listopadzie.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Z kolei dziś nieoficjalne wiadomości na temat Jarosława Gowina podał Onet. Gowin miał przed tygodniem opuścić szpital i wrócić do swojego domu w Krakowie.

Z kolei Wirtualna Polska w tej sprawie pytała wicerzecznika Porozumienia – Jana Strzeżaka, który jej ani nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył. – Już niedługo pan premier sam będzie mógł opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Bardzo na to wszyscy czekamy – poinformował WP Strzeżek.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy