Szok i niedowierzanie. Wielka gwiazda polskiej telewizji nie żyje

Znany tancerz i gwiazda telewizji – Żora Korolyov nie żyje. Wiadomość na ten temat przekazały dalej media. Smutny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych w związku z zaistniałą sytuacją opublikowała także partnerka tancerza – Ewelina Bator. Nie ulega wątpliwości, że śmierć Korolyov, który zasłynął przede wszystkim z występów w programie „Taniec z gwiazdami” jest sporym szokiem dla wielu osób. Mężczyzna miał zaledwie 34 lata.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Żora Korolyov tańczył od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki na parkiecie postawił w wieku 8 lat. W młodości oprócz tańca uprawiał także piłkę nożną. W latach 2007–2008 był trenerem tańca w programie rozrywkowym TVN Taniec z gwiazdami. Wystąpił w kulku edycjach, a jego partnerkami tanecznymi były piosenkarki Kasia Cerekwicka, Isis Gee, prezenterka pogody Agnieszka Cegielska, Karolina Gorczyca i Dominika Gwit.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Żora Korolyov występował także jako aktor. W latach 2007–2008 grał Anatolija Romanowa w kilku odcinkach serialu TVP2 „Egzamin z życia”. Z kolei w latach 2007–2009 odgrywał rolę Saszy Iwanowa w serialu Polsatu „Tylko miłość”. Na profilu „Tańca z gwiazdami” pojawiła się informacja na temat jego śmierci.

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Wczoraj 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i choreograf Żora Korolyov. Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Żora, nie możemy w to uwierzyć – czytamy na Facebooku.

Nie żyje Żora Korolyov

Znany tancerz i gwiazda telewizji – Żora Korolyov nie żyje. Wiadomość na ten temat przekazały dalej media. Smutny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych w związku z zaistniałą sytuacją opublikowała także partnerka tancerza – Ewelina Bator.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment, to co się stało, potrzebuje ciszy…”napisała Ewelina Bator na Instagramie.

Źródło: Polsat News

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy