Gowin mocno na temat Morawieckiego. Dostał bezlitosną ripostę

Jarosław Gowin za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wypowiedział się na temat premiera Mateusza Morawieckiego. Na wpis szefa Porozumienia postanowił odpowiedzieć w tej sytuacji aktualny europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Joachim Brudziński. Co napisali obaj politycy za pośrednictwem mediów społecznościowych?

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Jarosław Gowin jeszcze tak niedawno był jednym z członków rządu Zjednoczonej Prawicy. Polityk opuścił jednak w sierpniu bieżącego roku szeregi obozu rządzącego i skierował się w stronę politycznej samodzielności. Warto w tym miejscu przypomnieć, że między Jarosławem Gowinem i jego formacją polityczną, a władzami Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu poważnie iskrzyło. Kością niezgody była przede wszystkim kwestia dotycząca wprowadzenia w życie nowego ładu i przewidzianych w nim zmian.

Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

Dziś Jarosław Gowin i jego partia mają raczej znikome szansę na to, aby po kolejnych wyborach ponownie znaleźć się w Sejmie. Nadzieją jest bez wątpienia wspólny start z inną formacją polityczną.

Gowin mimo wszystko nie odpuszcza i stara się komentować pewne wydarzenia, które mają miejsce wokół formacji Jarosława Kaczyńskiego. Tak było i dziś.

Jarosław Gowin na Twitterze o premierze

Jarosław Gowin w sierpniu bieżącego roku definitywnie opuścił szeregi rządu Zjednoczonej Prawicy.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Mimo wszystko polityk stara się komentować wydarzenia mające miejsce wokół rządu Zjednoczonej Prawicy. Tak było i w dzisiejszym przypadku. Były wicepremier na Twitterze odniósł się do premiera Mateusza Morawieckiego. Gowin napisał:

Mowa jest srebrem, a… Niech ktoś z otoczenia PMM przypomni mu ciąg dalszy. Korzystanie z forum jednej z najbardziej opiniotwórczych na świecie gazet do wykazywania się twardością przed Prezesem niestety pozbawia rząd powagi. Niech Premier lepiej zajmie się cenami prądunapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Jarosław Gowin.

Lider Porozumienia dostał ripostę na swój wpis ze strony aktualnego europosła Prawa i Sprawiedliwości – Joachima Brudzińskiego.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Szanowny Jaroslawie mogłeś być jako wicepremier politykiem, który razem z @MorawieckiM przejdzie do historii jako ten,który wspiera rozwój Polski, zarówno tej metropolitarnej i tej gminnej i powiatowej. Wybrałeś rozkładówkę w #GW, opozycje totalną i malkontenctwo a’la Budkanapisał w ramach odpowiedzi europoseł Joachim Brudziński.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)