Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

Zaskakujący wpis w swoich mediach społecznościowych opublikował aktualny lider PO – Donald Tusk. Były szef rządu opublikował zdjęcie, na którym znajdują się między innymi prezydent Andrzej Duda, szef Solidarności Piotr Duda, europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki oraz także Jarosław Sellin. Pod wpisem byłego przewodniczącego Rady Europejskiej pojawiło się w związku z tym wiele komentarzy.

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że na taki ruch ze strony byłego szefa polskiego rządu czekało wielu sympatyków oraz także działaczy Platformy Obywatelskiej. Od tego czasu Donald Tusk stawia przede wszystkim na sporą aktywność w przestrzeni publicznej.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Od lipca wiele wypowiedzi i wystąpień Tuska odbijało się głębokim echem. W ostatnim czasie na popularności zyskało przede wszystkim nagranie, na którym to były szef rządu postanowił zacytować fragment wiadomości od swojej teściowej. Z kolei dziś na profilu szefa Platformy Obywatelskiej można zobaczyć dość zaskakujący wpis. Prócz treści lider PO wstawił także zdjęcie, na którym są widoczni między innymi Andrzej Duda, Piotr Duda, Ryszard Czarnecki oraz Jarosław Sellin.

Donald Tusk i jego wpis na Twitterze – co opublikował szef PO?

Donald Tusk od dłuższego czasu stara się być aktywny. Od momentu jego powrotu do krajowej polityki mogliśmy być świadkami wielu konferencji, rozmów oraz wywiadów, w których uczestniczył szef Platformy Obywatelskiej. Oprócz tradycyjnej drogi aktywności w przestrzeni publicznej Donald Tusk jest także aktywny w mediach społecznościowych. W zeszłym tygodniu popularny był wpis byłego szefa rządu, w którym to przeprosił Jarosława Kaczyńskiego.

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Z kolei dziś na profilu Tuska pojawił się nowy wpis. Były premier napisał w nim: – Czy to ci panowie stoją za nakazem noszenia długich spodni i zakrywania ramion przez uczennice polskich szkół? – napisał Donald Tusk.

Prócz opisu polityk opublikował także zdjęcie, na którym są między innymi prezydent Andrzej Duda, Krzysztof Szczerski, biskup Marian Florczyk, Ryszard Czarnecki, Piotr Duda oraz także Jarosław Sellin. Pod wpisem byłego premiera znalazło się wiele komentarzy.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)