Janusz Korwin-Mikke miał wypadek. Konieczna była operacja

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek. Jeden z liderów Konfederacji w wyniku poniesionego urazu musiał zostać poddany operacji. Z informacji medialnych wynika, że znany polityk uległ wypadkowi w ostatnią niedzielę w trakcie wykonywania prac w swoim domu. Niestety z informacji portalu Polsat News wynika, że byłego europosła czeka kolejna operacja.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Janusz Korwin-Mikke to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej polityki od już ponad trzydziestu lat. Przez wiele lat polityk słynął ze swoich wyborczych porażek i braku możliwości objęcia jakiegokolwiek mandatu. Ta zła passa uległa zmianie w 2014 roku, kiedy to kierowany przez Korwina-Mikke Kongres Nowej Prawicy osiągnął wynik wyborczy w wyborach do PE, który dał jego formacji cztery miejsca w Parlamencie Europejskim. Ponowny sukces polityk osiągnął w 2019 roku, kiedy to startując z list Konfederacji po wielu latach nieobecności powrócił do polskiego Sejmu.

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek

Media w tym tygodniu obiegła informacja na temat wypadku, któremu uległ jeden z liderów Konfederacji – Janusz Korwin-Mikke. Do wypadku miało dojść pod koniec ubiegłego tygodnia – w niedzielę. Wówczas poseł miał wykonywać pracę domowe.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Korwin-Mikke stał na aluminiowej drabinie, która niespodziewanie w pewnym momencie się złamała. Polityk upadł na tyle nieszczęśliwie, że złamał lewą nogę i w dodatku zwichnął staw skokowy. W tej sytuacji poseł został poddany operacji. Niestety z informacji portalu Polsat News wynika, że potrzebna będzie kolejna, która ma się odbyć za tydzień.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Stałem akurat na aluminiowej drabinie, kiedy ta nagle się złamała. Upadek był na tyle nieszczęśliwy, że złamałem lewą nogę i zwichnąłem staw skokowy. Niezbędna była interwencja lekarzapowiedział Interii Janusz Korwin-Mikke.

Jest to z pewnością zła informacja dla sympatyków lidera Konfederacji. Ze względu na kontuzję musiał on bowiem odwołać wszystkie wyjazdy oraz spotkania, które zaplanował.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Warto także zaznaczyć, że nie jest to pierwsza sytuacja, w której Janusz Korwin-Mikke ucierpiał. Wcześniej w czerwcu poseł uległ kontuzji dłoni. Polityk jechał rowerem i upadł na tyle niefortunnie, że złamał palec z przemieszczeniem. Co ciekawe, do wypadku doszło również w niedzielę.

Miało być plażowanie nad Świdrem, skończyło się na wizycie w szpitalu” – relacjonował wówczas Korwin-Mikke na swoim Instagramie.

Źródło: Polsat News

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź