Generał Polko bezlitosny dla Frasyniuka. Padły mocne słowa

Generał Roman Polko mocno zaregował na słowa, wypowiedziane przez Władysława Frasyniuka – byłego posła na sejm, a w czasach PRL działacza opozycji demokratycznej. Co dokładnie powiedział na ten temat gen. Polko?

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

W ubiegłym tygodniu cały kraj obiegło nagranie z wypowiedzią Władysława Frasyniuka, który był gościem stacji telewizyjnej TVN. W trakcie swojej rozmowy z Grzegorzem Kajdanowiczem z ust Frasyniuka padły bardzo mocne słowa na temat polskich żołnierzy. Zachowanie dawnego opozycjonisty spotkało się z falą wielu negatywnych komentarzy. Wśród nich znalazła się także wypowiedź gen. Romana Polko.

Generał Roman Polko o słowach Władysława Frasyniuka

Aktualnie jednym z głównych tematów poruszanych w krajowych mediach jest sytuacja mająca miejsce na granicy Polski z Białorusią. Do tego tematu odnoszą się także politycy, których ocena sytuacji w tej sprawie jednolita zdecydowanie nie jest. Aktualnie na granicy bardzo intensywnie działają funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy są wspierani przez polskich żołnierzy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Mimo wszystko wykonywanie swoich zadań przez wojskowych napotkało mocną krytykę ze strony Władysława Frasyniuka, który wypowiedział się na ten temat na antenie stacji telewizyjnej TVN w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem.

Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc, słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest watahapowiedział. – Wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzidodał.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania – trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu, przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowieocenił opozycjonista.

Słowa wypowiedziane przez Frasyniuka napotkały zdania krytyczne. Krytyka popłynęła między innymi z ust gen. Roman Polko.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Trudno traktować te słowa w jakiś poważny sposób. Myślę, że pan Frasyniuk ma problemy emocjonalne sam ze sobą i niespecjalnie rozumie, co mówi. To wymagałoby innej interwencji niż tylko krytykowanie gomówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl gen. Roman Polko.

Na temat przeprosin stwierdził,  że „jeżeli chce, to niech przeprasza, jeżeli nie, to nie”. – Poziom tej wypowiedzi jest tak uderzający, że nawet niespecjalnie oczekuję czegokolwiek. Każdy tylko stuka się w głowę, nawet ludzie bliscy Frasyniukowi mówią, że ta wypowiedź była po prostu, delikatnie mówiąc, nieprzemyślanaocenił.

Źródło: Polskie Radio 24

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź