Aktor Jacek Braciak uderza w TVN. „Tam nie ma ludzi”

Aktor Jacek Braciak w negatywny sposób wypowiedział się w zeszłym roku na temat seriali tworzonych przez TVN.

Braciak przez wiele lat pojawia się w filmach, serialach oraz także w teatrze. Szeroka widownia mogła go poznać w takich produkcjach jak choćby „BrzydUla” czy „Rodzinka PL”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Pierwszy z wymienionych seriali niedawno ponownie pojawił się z najnowszym sezonem w propozycjach stacji TVN. Mimo wszystko w obsadzie zabrakło Jacka Braciaka, który niegdyś odgrywał w produkcji jedną z najważniejszych ról. Czy ma to coś wspólnego z krytyką aktora pod adresem produkcji tworzonych przez TVN?

Polecamy także: Jakimowicz odpowiada na atak Durczoka. Mocne słowa gwiazdy TVP

Aktor Jacek Braciak negatywnie o serialach TVN

Jacek Braciak to znany aktor, który występuje zarówno w telewizji,  jak i również w teatrze. Niedawno często występował w serialu TVP – „Rodzinka PL”. Niestety ostatecznie serial został zakończony,  co ogłoszono przed rokiem. W tej sytuacji wiele osób liczyło na to, że aktor pojawi się w wielkim powrocie serialu „BrzydUla”.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Tak jednak się nie stało. Aktor nie został przewidziany w nowej obsadzie produkcji. Na dodatek pewien czas wcześniej negatywnie wypowiedział się na temat produkcji seriali przez TVN.

Brzydula” była niezła, ale już „Prosto w serce” koszmarne. Ale ja z tego żyłem przez półtora roku. Miałem szczęście, że zagrałem w „Ja to mam szczęście”, które było dobrym serialem, miałem tam dużo dni zdjęciowych, a co za tym idzie – dużo pieniędzy. Nie traktowałem i nie traktuję tego zawodu jako misji, posłannictwa, to jest moje źródło utrzymaniaprzyznał aktor.

Aktor wyznał także, że ma często oferty z seriali TVN. Mimo wszystko nie za bardzo mu one pasują.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Zdarza mi się dostawać propozycje seriali z TVN, ale one są wszystkie takie same, pomijając już obsadę, takie glamour, okrągłe. Mam wrażenie, że scenariusze, dialogi są pisane jak w epoce Adama Bahdaja, a autor ma trzydzieści lat. Facet w moim wieku na przykład mówi: „Gdybym wiedział, to bym się z nią nie chajtał”. Na litość boską, kto tak mówi? Albo tak: „Masz jakieś alko?”. Ręce opadają. Same kalki, figury, sztance. Tam nie ma ludzi, nie ma życia. Wiecznie te damy w swetrach z za długimi rękawami patrzą na Warszawę nocą. Widzę role, sposób opowiadania, reżyserię nie do odróżnienia. Tam pracują różni reżyserzy, ale jeśli ogląda się te seriale jeden po drugim, wyglądają, jakby robiła je jedna osoba.podkreślił aktor.

Źródło: Plotek

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki