Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Robert Lewandowski w tym roku postanowił zmienić Bayern Monachium na hiszpańską Barce. Teraz więcej informacji na temat przenosin Polaka do klubu z Katalonii postanowił przekazać niemiecki „Bild”. Z jego ustaleń wynika, że kapitan reprezentacji Polski poszedł na pewne mocne ustępstwa.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy świata i najlepszy aktualnie piłkarz polskiej reprezentacji, która akrualnie walczy na mundialu w Katarze. Na przełomie bieżącego i poprzedniego sezonu cały piłkarski świat elektryzowały doniesienia na temat odejścia kapitana reprezentacji Polski z Bayernu, w którym to osiągnął największe klubowe sukcesy w swojej karierze.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Pod koniec maja Polak zadeklarował wprost, że jego przygoda z klubem z Bawarii dobiegła końca.

Na dziś pewne jest jedno – moja historia z Bayernem dobiegła końca. Po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej, dobrej współpracy – powiedział napastnik.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Zdaję sobie sprawę, że transfer będzie najlepszym rozwiązaniem dla obu stron. Bayern jest poważnym klubem i wierzę w to, iż nie zatrzyma mnie tylko dlatego, że może to zrobić – dodał kapitan reprezentacji Polski.

„Bild” o transferze Lewandowskiego

Według ustaleń „Sport Bild” wynika, że Robert Lewandowski miał zrzec się aż 10 mln euro, aby w ten sposób doprowadzić do jego transferu. FC Barcelona miała mieć limit transferowy, który w tym przypadku wyniósł 35 mln euro, lecz jednak Bayern Monachium wyraził zgodę na transfer za 45 mln euro i do tego 5 mln euro premii.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Jednak z dalszych informacji wynika, że nie tylko Robert Lewandowski postanowił pójść na pewne ustępstwa, aby w ten sposób doprowadzić do swoich przenosin z Bawarii. Agent Roberta Lewandowskiego, czyli Pini Zahavi miał zrzec się prowizji. W innej sytuacji być może do transferu Polaka mogło mogło nie dojść.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Foto: Sven Mendel/Wikimedia/CC BY-SA 4.0

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski