Jakimowicz odpowiada na atak Durczoka. Mocne słowa gwiazdy TVP

Kamil Durczok odniósł się do Jarosława Jakimowicza w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. Durczok kilka dni temu mógł świętować wygraną w sądzie.

Polecamy także: Karczewski ostro odpowiada Tuskowi. Cięta riposta byłego marszałka

Wydawca oraz także byli dziennikarze „Wprost” są zobowiązani przez sąd do przeprosin Kamila Durczoka. Chodzi o artykuły z 2015 r., w których zarzucono mu mobbing i molestowanie podwładnych w redakcji „Faktów” TVN. Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie jest prawomocny. Do wyroku w mediach społecznościowych odniósł się Durczok. Przy tej okazji były dziennikarz TVN zaczepił Jarosława Jakimowicza.

Kamil Durczok uderza w Jarosława Jakimowicza

Kamil Durczok w mediach społecznościowych zamieścił bardzo emocjonalny wpis. Odniósł się w nim do wygranej przed Sądem Apelacyjnym w związku z artykułami „Wprost” z 2015 roku. Zdaniem Durczoka artykuły dziennikarzy gazety doprowadziły do zakończenia jego kariery w roli dziennikarza komercyjnej stacji telewizyjnej TVN. W dodatku Durczok odniósł się także do Jarosława Jakimowicza. W kontekście komentatora TVP wypomniał mu ostatnie oskarżenia, które padły pod jego adresem.

6 DŁUGICH LAT! W 2015 legła w gruzach moja 30-letnia kariera dziennikarska.Oszczercy i kłamcy z tygodnika WPROST, na czele z kryminalistą Latkowskim, wspomaganym przez Michała Majewskiego, Olgę Wasilewską oraz Marcina Dzierżanowskiego, w artykułach „Ukryta prawda” oraz „Nietykalny”, opublikowali serię ataków, które doprowadziły do zakończenia mojej pracy w TVNnapisał na Facebooku Durczok.

 

W dalszej części dziennikarz odniósł się do Jarosława Jakimowicza.

 

I tylko szlag mnie trafia, kiedy widzę, jak oskarżony o GWAŁT, nieporównywalny pod żadnym względem czyn, niejaki Jakimowicz, po 4 dniach, piszcząc i płacząc, wraca na antenę. I pracuje w TVP Info, jakby nic się nie stało. Ja po pierwszych oskarżeniach złożyłem dymisję, a potem, za porozumieniem stron, rozstałem się z TVN – dodał.

 

Na te słowa prędko zaregował Jarosław Jakimowicz.

Pomawiasz mnie jak kmiot Durczok to będę reagować. Jak nie pasuje ci mój język to życzę ci żebyś przeżył to co ja i moja rodzina a zrozumiesznapisał Jakimowicz.

 

Źródło: Instagram/ Facebook

 

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki