Znani dziennikarze zakpili sobie z Tuska. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski na antenie Kanału Sportowego poświęcili fragment swojego programu na temat dotyczący prezentów dla dwóch ważnych polskich polityków. Mowa tu o Jarosławie Kaczyńskim i Donaldzie Tusku, którzy od lat mają największy wpływ na wydarzenia polityczne w kraju.

Polecamy także: Znany dziennikarz TVP przegrał w sądzie z KOD. Wyrok nie jest prawomocny

W przypadku prezesa Prawa i Sprawiedliwości dziennikarze zaproponowali prezent związany z jego niedawną wypowiedzią z listopada bieżącego roku, która padła w trakcie wizyty w Ełku na temat spożywania alkoholu przez kobiety. W związku z tym dziennikarze zaproponowali dla byłego wicepremiera wino. „Pięć butelek albo dziesięć. Jezus Maria, wtedy wszyscy go pokochają – mężczyźni, kobiety – wszyscy na raz” – słyszymy w nowym odcinku programu.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Dziennikarze w swoim stylu zastanawiali się także nad prezentem dla lidera Platformy Obywatelskiej — Donalda Tuska, który od dawna słynie z tego, że jest fanem piłki nożnej. Jednak, czy prezent zaproponowany przez dziennikarzy Kanału Sportowego przypadkie byłemu przewodniczącemu Rady Europejskiej do gustu? Można w tej kwestii mieć pewne wątpliwości.

Mazurek i Stanowski o prezencie dla Tuska

– Problem jest ten sam. Donald Tusk wszystko ma. Co my możemy mu dać? – pytał Krzysztof Stanowski. – Nie wiem. A co ci przychodzi do głowy? – odparł Mazurek.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Wino znowu? – kombinował Stanowski. – Lubi czerwone wino, ale ma – powiedział Mazurek. — Cygaro? – Ma. – Kosmicznie wysoką emeryturę?Proszę cię, ma.— Rany, choinkę? – Choinkę sobie kupił. Ma. Czego nie ma Donald Tusk? – zastanawiali się dziennikarze.

Wiem, co lubi Donald Tusk. Piłkę nożną. Więc ja proponuje koszulkę ukochanej drużyny narodowej. I to nic, że ta drużyna zawodzi. To nic, że wielu się wstydzi za styl tej drużyny – powiedział popularny Stano.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Ja nie wiedziałem, że to z twoich ust padnie,  ale tak. – odparł Robert Mazurek. – Ukochaną drużynę się ma i koniec – mówił Stano.– To prawda. Może nawet grać w trzeciej lidze – mówił Mazurek.

Dlatego dla Donalda Tuska… – powiedział Stanowski podnosząc do góry koszulkę reprezentacji Niemiec. – Do odbioru w Kanale Sportowym – dodał dziennikarz.

Panie premierze, znajdziemy też inne koszulki. Niech się pan pocieszy, dostanie pan kilka do wybory, takie europejskie pan dostanie – dodał Robert Mazurek.

Źródło: YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski