Sterczewski będzie mieć kłopoty? Mocno odpowiedział mu wiceszef MSWiA

Franciszek Sterczewski na Twitterze otrzymał odpowiedź od ministra Macieja Wąsika. Chodzi dokładnie o wpis, który poseł Koalicji Obywatelskiej zamieścił na portalu społecznościowym na temat pomocy medycznej na granicy Polski z Białorusią. Sterczewski odniósł się w nim do Wąsika, który w tej sytuacji postanowił zaregować.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią od dłuższego czasu jest jednym z głównych tematów poruszanych w mediach. Na ten moment na miejscu bardzo intensywnie działają funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy są wspierani przez polskie wojsko. Do sprawy odnoszą się także polscy politycy. Media obiegły także zdjęcia i nagrania z granicy, na których znaleźli się politycy opozycji. Mowa tu między innymi o Franciszku Sterczewskim, który zyskał na popularności szczególnie za sprawą jednego nagrania.

Franciszek Sterczewski i odpowiedź Macieja Wąsika

Polskie media w ostatnich dniach skupiły się przede wszystkim na sytuacji mającej miejsce na polskiej granicy z Białorusią. W okolicy przygranicznego Usnarza Górnego koczują migranci. W tej sytuacji na miejscu bardzo intensywnie działają funkcjonariusze Straży Granicznej oraz także polscy żołnierze.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Mimo wszystko ich praca w aktualnej sytuacji napotyka również na krytyczne głosy. Chodzi tu przede wszystkim o wypowiedź Władysława Frasyniuka, która padła z jego ust na antenie TVN w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Głośno stało się także za sprawą posła Franciszka Sterczewskiego z Koalicji Obywatelskiej. 33-letni parlamentarzysta stał się bohaterem jednego z nagrań, które w bardzo szybkim tempie obiegło internet. Poseł chciał przekazać jedzenie oraz lekarstwa dla koczujących migrantów. W tej sytuacji postanowił biec, lecz ostatecznie został zatrzymanych przez straż graniczną i żołnierzy. Cała sytuacja została zarejestrowana.

To jednak nie koniec działań ze strony Sterczewskiego. Poseł zamieścił na swoim Twitterze następujący wpis:

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

SG nie pozwoliła na dopuszczenie medyków do Afgańczyków, mimo że pilnie prosili o karetkę. @WasikMaciej twierdzi, że nie ma żadnej informacji od SG. Komendant Podlaskiej SG płk. Jakubaszek twierdzi, że nie ma pozwolenia od Wąsika. Ciągłe uniki i umywanie rąk, a czas uciekanapisał poseł Sterczewski.

Na ten post odpisał mu Maciej Wąsik.

Proszę nie kłamać. Prosze się na mnie nie powoływać bo nie rozmawiał pan że mną. Natomiast, jeżeli wezwał pan karetke na granicę dla prowokacji – dopilnuje, by pan obciążony pan stosownymi kosztamiodpisał Wąsik.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź