Paweł Kukiz zakpił z hejterów. Napisał to wprost

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wiadomości dotyczącej możliwej rekonstrukcji rządu. Przy tej okazji były kandydat na urząd prezydenta Polski nawiązał do komentarzy na jego temat, które padły po głosowaniu w Sejmie, które miało miejsce 11 sierpnia. Nie zabrakło wówczas określeń typowo hejterskich. Co dokładnie napisał lider formacji Kukiz’15?

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Paweł Kukiz to aktualnie jeden z najbardziej popularnych polskich polityków. Na dobre na krajowej scenie politycznej muzyk zaistniał w roku 2015, kiedy to wziął udział w wyborach prezydenckich. Kukiz ostatecznie zajął wówczas trzecie miejsce i osiągnął bardzo dobry wynik, co dodatkowo wpłynęło na jego popularność i znaczenie. To okazało się być dla niego impulsem do dalszej działalności politycznej. Niedługo potem wystartował w wyborach parlamentarnych wraz ze swoją formacją polityczną Kukiz’15.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Z kolei w ostatnim czasie polityczne środowisko Pawła Kukiza przeżywa poważne problemy. W sondażach poparcie jego formacji jest bardzo niskie, a w bieżącej kadencji Sejmu posiada zaledwie czterech posłów, którzy jednak wbrew pozorom w aktualnym układzie sił w Sejmie mogą mieć znaczący wpływ. Opinia publiczna mogła się o tym przekonać 11 sierpnia, kiedy to w Sejmie odbyło się głosowanie nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „Lex TVN”.

Paweł Kukiz zakpił z hejterów

11 sierpnia w polskim Sejmie było naprawdę gorąco. Tego dnia nie zabrakło kontrowersyjnych wydarzeń. Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania.

Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Po tych wydarzeniach fala krytycznych oraz hejterskich komentarzy wylała się na Pawła Kukiza. Pod adresem polityka padało wiele oskarżeń i domniemań na temat powodów podjętej przez niego decyzji.

Niedawno w bardzo ironiczny sposób muzyk postanowił odnieść się do wiadomości na temat rekonstrukcji rządu. Nawiązał Przy tym do krytycznych komentarzy na jego temat po głosowaniu z 11 sierpnia.

No, to teraz trzeba patrzeć, co Kukiz i jego posłowie dostaną?! Jakie ministerstwa i stanowiska, spółki…Bo przecież „sie sprzedał”, „został kupiony”, prawda? Bądźcie czujni!napisał Paweł Kukiz publikując także artykuł Onetu na temat ewentualnej rekonstrukcji rządu.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź