To był dramat dla Magdaleny Ogórek. Dziennikarka odczuwa to do dziś

Magdalena Ogórek to akrualnie jedna z największych gwiazd TVP Info. To na antenie właśnie tego kanału informacyjnego telewizji publicznej prowadzi popularne programy. Dziennikarka co pewien czas zdradza pewne sprawy ze swojego życia prywatnego. Tak było w związku z bardzo bliską jej osobą. Co pewien czas Magdalena Ogórek wspomina ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. O kogo chodzi?

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Magdalena Ogórek to jedna z prowadzących programu „W kontrze”, gdzie oprócz niej stale pojawia się również aktor Jarosław Jakimowicz. Widzowie Telewizji Polskiej mogą także ujrzeć Magdalenę Ogórek w programie publicystyczno-satyryczny „W tyle wizji”. Mimo wszystko początki szeroko pojętej rozpoznawalności dziennikarki nastąpiły w roku 2015, kiedy to kandydowała na urząd prezydenta Polski. Wówczas to Magdalena Ogórek otrzymała 353 883 głosy, co ostatecznie przełożyło się na wynik 2.38 proc.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Dziennikarka jest również bardzo popularna w mediach społecznościowych. Na samym Twitterze jej konto śledzi ponad 167 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego dziennikarka wspomniała o bardzo bliskiej jej osobie, której już dziś niestety nie ma.

Magda Ogórek i rodzinny dramat – za kim tęskni gwiazda TVP?

Magdalena Ogórek to akrualnie jedna z największych gwiazd TVP Info. To na antenie właśnie tego kanału informacyjnego telewizji publicznej prowadzi jedne z bardziej popularnych programów. Zdarza się także, że co pewien czas dziennikarka zdradza pewne sprawy ze swojego życia prywatnego. Tak było w związku z bardzo bliską jej osobą. Co pewien czas Magdalena Ogórek wspomina ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mowa dokładnie o jej mamie, która zmarła bardzo wcześnie.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Magdalena Ogórek co pewien czas wspomina o swojej mamie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było chociażby w maju bieżącego roku. Wówczas to dziennikarka opublikowała bardzo poruszający wpis, w którym napisała wprost na temat tęsknoty do swojej ukochanej rodzicielki. – Mama. To już 29 lat bez Niej, a tęsknota wciąż taka sama – napisała w maju bieżącego roku na Twitterze Magdalena Ogórek.

 

Magdalena Ogórek wspomniała także o swojej mamie przy okazji dnia 1 listopada. – Od 13 roku życia tęsknota składa mi się w jedno słowo: Mamanapisała 1 listopada na Twitterze dziennikarka Telewizji Polskiej.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)