Dziwne zachowanie Nitrasa na konferencji. Mocno zaczął, potem zrobił pauzę (wideo)

Niecodzienna sytuacja w Sejmie. W trakcie konferencji prasowej posła Koalicji Obywatelskiej – Sławomira Nitrasa doszło do niepokojącej sytuacji. Nagranie z tego momentu w mediach społecznościowych opublikował europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Dominik Tarczyński. Co się dokładnie stało?

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Sławomir Nitras to jedna z bardziej barwnych postaci Platformy Obywatelskiej i kierowanej przez nią Koalicji Obywatelskiej. Polityk słynie także ze swoich mocnych wypowiedzi, o których co pewien czas jest głośno.

Niecodzienne zachowanie Sławomira Nitrasa w Sejmie

Służby chcą dopaść osoby, które ujawniły aferę dot. lotów byłego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego; CBA weszło do 60 mieszkań ludzi, którzy nie mieli z tą sprawą nic wspólnego – mówił w środę w Sejmie poseł KO Sławomir Nitras.

W lipcu 2019 roku media ujawniły, że ówczesny marszałek Sejmu – Marek Kuchciński podróżował samolotami rządowymi w towarzystwie członków swojej rodziny. Po tych doniesieniach dyrektor CIS poinformował, że Kuchciński wpłacił 5 tys. zł na Klinikę Budzik działającą przy CZD i 10 tys. zł na Caritas Polska za 23 loty samolotem rządowym, w których towarzyszyli mu członkowie rodziny. Na początku sierpnia 2019 r. Kuchciński złożył rezygnację, a Sejm na nowego marszałka wybrał Elżbietę Witek.

Na ten temat wypowiedział się Sławomir Nitras, który uważa, że służby od dwóch lat prowadzą śledztwo ws. przecieku informacji na ten temat.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

 „W ramach tego śledztwa CBA weszło do przynajmniej 60 prywatnych mieszkań. Z wielką stanowczością stwierdzam: zdecydowana większość tych ludzi nie miała z tą aferą absolutnie nic wspólnego. Z ujawnieniem tej afery również” – powiedział poseł KO na temat wspomnianej afery, w której brał udział były marszałek Sejmu.

 „W czasach, kiedy służby kupują nielegalne maseczki, kiedy służby są zaangażowanie w kupowanie respiratorów, kiedy służby nie są w stanie przypilnować urzędników państwa polskiego i wyciekają ich maile, służby pana (wiceszefa MSWiA, sekretarza kolegium ds. służb specjalnych Macieja) Wąsika, pana (szefa MSWiA Mariusza) Kamińskiego i pana (wicepremiera Jarosława) Kaczyńskiego wszystkie swoje siły kierują na znalezienie osób, które ujawniły ewidentne nieprawidłowości”wskazywał.

Dziwne zachowanie Sławomira Nitrasa

Sławomir Nitras na początku spotkania  z mediami źle się poczuł.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Dwa lata temu doszło do gigantycznej afery z udziałem p. marszałka Kuchcińskiemu, któremu udowodniono nielegalne korzystanie z samolotu… – powiedział polityk.

Wtedy nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji.  Polityk oświadczył, że źle się czuję.

Przepraszam… Ja się nie najlepiej czujępowiedział poseł, a po chwili kontynuował swoją wypowiedź.

Politykowi życzymy dużo zdrowia.

Źródło: Bankier, wPolityce, Twitter

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie