Dziennikarzowi puściły nerwy ws. Sousy. Nagranie hitem internetu (wideo)

Dziennikarz Mateusz Borek na popularnym w sieci nagraniu postanowił odnieść się do aktualnej sytuacji związanej z trenerem reprezentacji Polski – Paolo Sousą, który miał poprosić prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej o rozwiązanie z nim kontrakt za porozumieniem stron. Co na ten temat powiedział znany dziennikarz występujący w TVP oraz także na Kanale Sportowym? Nagranie prędko stało się hitem w internecie.

Polecamy także: Czarnek skomentował weto prezydenta. Powiedział to wprost o decyzji Dudy

Od kilku najbliższych dni jednym z głównych tematów jest sprawa dotycząca Paulo Sousy, który miał poinformować prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej o chęci rozwiązania umowy z PZPN za porozumieniem stron. Na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował sam Cezary Kulesza, który określił zachowanie Portugalczyka jako skrajnie nieodpowiedzialne i niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami, które miał składać szkoleniowiec.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Bez wątpienia taki stan rzeczy, to fatalna wiadomość dla reprezentacji Polski. Przed biało-czerwonymi bardzo ważne spotkania w ramach baraży do Mistrzostw Świata, które w 2022 roku odbędą się w Katarze. Awans biało-czerwonych oznacza nie tylko prestiż i podtrzymanie reputacji w środowisku piłkarskim, lecz także spory zaszczyk pieniędzy. W tej sytuacji eksperci nie mają wątpliwości, że czas Paulo Sousy w kadrze Polski dobiegł końca na jego własne życzenie ze względu na jego bieżącą postawę i chęć opuszczenia kadry.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

W tej sytuacji do Portugalczyka zwrócił się dziennikarz Mateusz Borek, który nie krył swojego poirytowania powstałą sytuacją.

Mateusz Borek do Paulo Sousy

Powiedzieć, że jestem zdziwiony czy też zły, to nic nie powiedzieć. Jestem po prostu zdegustowany, zniesmaczony, zmiażdżony decyzją Paulo Sousy. Nie przypominam sobie sytuacji w historii polskiego futbolu, żeby tak zachować się w stosunku przede wszystkim do piłkarzy, w drugiej kolejności do ludzi, którzy cię zatrudniają, w trzeciej do kibicówzaczął Mateusz Borek.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Chłopie, ty się zastanów. Ty okłamałeś 40 milionów Polaków, ludzi, którzy przychodzili na stadion i wydawali ostatnie pieniądze, żeby kupić bilet na mecz reprezentacji Polski. Ty nas oszukałeś. Chłopie, niech cię Czarek Kulesza ciśnie w sądach, w FIFIE, UEFIE, niech wydębi od ciebie jak najwięcej kasy. Gdybyś miał trochę charakteru, to połowę tych pieniędzy byś oddał, żeby w Polsce wybudować boiska. Oddaj, jak masz trochę jaj. Ale nie oddasz, bo wy, Portugalczycy, jesteście kupcami – grzmiał Borek.

Źródło: YouTube, Meczyki

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy