Romans żony Tuska. Małgorzata Tusk chciała odejść od męża

Donald Tusk na początku lipca bieżącego roku wrócił oficjalnie do krajowej polityki. W jego decyzji bez wątpienia wspierała go jego żona – Małgorzata Tusk i cała rodzina. Jednak w małżeństwie byłego przewodniczącego Rady Europejskiej nie zawsze było kolorowo. Tusk i jego żona przeżyli poważny kryzys.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

W lipcu część mediów przypomniała kryzys, który przed laty dotknął Donalda i Małgorzatę Tusków. Były szef polskiego rządu był wówczas blisko tego, aby stracić swoją ukochaną żonę. Ostatecznie jednak do tego nie doszło. O kryzysie w swoim małżeństwie żona Donalda Tuska opowiedziała za pośrednictwem własnej autobiografii.

W małżeństwach bywa różnie. Są momenty ekscytacji, radości, bezpieczeństwa, lecz pojawiają się także kryzysy, które często wystawiają związki na bardzo poważny test. Podobno najważniejsze jest, aby najgorsze momenty przetrwać razem, ponieważ to dodatkowo wzmacnia związek na przyszłość. Przekonało się o tym małżeństwo Donalda i Małgorzaty Tusków, które mimo poważnego kryzysu jest ze sobą do dziś.

Tusk i jego żona przeżyli poważny kryzys przed laty

Donald Tusk akrualnie stara się skierować swoje ugrupowanie polityczne na dawne tory. W tym celu były szef polskiego rządu po dość długiej rozłące z krajową polityką wrócił do kraju, gdzie od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską, która wzmagała się z poważnymi problemami. Z pewnością decyzja dla Tuska łatwa nie była. Mimo wszystko były przewodniczący Rady Europejskiej może liczyć na wsparcie ze strony swojej żony. Warto jednak zaznaczyć, że w małżeństwie Tusków nie zawsze było kolorowo.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Małgorzata i Donald Tusk zawarli związek małżeński (cywilny) w roku 1978. Z kolei cztery lata po ślubie na świat przyszło ich pierwsze dziecko – Michał. Na początku w ich związku lekko nie było. Przyszły premier mocno angażował się w sprawy opozycyjne. W pewnym momencie pojawił się kryzys małżeński, o którym żona byłego premiera wspomniała w swojej autobiografii. Małgorzata Tusk miała wdać się w romans z ich kolegą.

Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagępisała Małgorzata Tusk.

Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzyłmówił wówczas o mężu Małgorzata.

Polecamy także: Cios dla Gowina i jego partii. Morawiecki podjął stanowczą decyzję

Kim był jej wybranek? „Fakt” pisał, że chodziło podobno o Wojciecha Fułka, poetę i pisarza, działacza podziemia i samorządowca. Mimo wszystko Pani Małgorzata wybrała Donalda, z którym w roku 2005 zawarła także ślub kościelny i prócz wspomnianego syna Michała ma z nim również córkę Katarzyne.

Gdybym wcześniej nie wiedział o tym i dowiedział się po raz pierwszy z książki, to byłoby mi przykro. Tak naprawdę wiedziało o tym wiele osób w Gdańsku. Pamiętam, jak mój przyjaciel powiedział: „wiesz, ja ci strasznie zazdroszczę, że tak o nią walczysz”. Pewnie tak szczerze byśmy o tym nie rozmawiali, gdyby nie happy endkomentował ten temat sam Donald Tusk w jednym z wywiadów.

Źródło: Onet

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)