Internauci wyśmiali TVN. Wszystko przez to nagranie (wideo)

Stacja TVN 24 w tym roku obchodzi swoje 20-ste urodziny. Z tej okazji komercyjna telewizja zapowiedziała obchody tego jubileuszu, które rozpoczną się już w bieżący weekend, a mają swój finał będą mieć 9 sierpnia, a więc w dniu, kiedy to będzie przypadać okrągła rocznica rozpoczęcia działalności popularnego w Polsce kanału informacyjnego.
Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost
Na stronie „dzień dobry TVN” możemy się dowiedzieć, że 9 sierpnia 2001 roku rozpoczęła swoje nadawanie stacja informacyjna TVN 24. Wówczas to pierwszy serwis z najnowszymi wiadomościami miała poprowadzić Anita Werner, która z komercyjną stacją telewizyjną jest związana do dziś. Z tej okazji w mediach społecznościowych stacji pojawiło się nagranie na temat jubileuszu.
Pojawili się na nim najbardziej popularni dziennikarze komercyjnej stacji. Mimo wszystko odbiór nagrania na facebookowym profilu stacji nie jest zbyt przychylny popularnemu kanałowi informacyjnemu.

Urodziny TVN 24 – zaskakujący odbiór opublikowanego nagrania w mediach społecznościowych

Stacja TVN 24 obchodzi swój wielki jubileusz. Kanał informacyjny rozpoczął swoją działalność 9 sierpnia 2001 roku. Od tamtego momentu minęło już dwadzieścia lat. W tym czasie kanał bardzo mocno zyskał na swojej popularności. Na samym Facebooku wpisy publikowane przez pracowników stacji telewizyjnej śledzi ponad 1.5 miliona internautów.
Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka
Z okazji rocznicy telewizja zaprasza widzów na swoje programy związane ze wspomnianą okolicznością. Na stronie programu „Dzień dobry TVN” możemy między innymi przeczytać:

Swoje 20-lecie TVN24 świętuje już od kilku miesięcy, ale 9 sierpnia, czyli w dniu urodzin, a także w weekend poprzedzający rocznicę stacja planuje wiele wydarzeń. Obchody jubileuszowe rozpoczną się już w sobotę, 7 sierpnia, programem „#Nasze 20-lecie”, w którym  Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020czytamy na stronie ddTVN.
Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Z kolei na stronie TVN 24 na portalu społecznościowym Facebook opublikowano nagranie z okazji 20-lecia kanału informacyjnego. Pojawili się na nim między innymi Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Anita Werner, Konrad Piasecki. Z ich ust w trakcie nagranie padają takie słowa jak „wolność”, „niezależność”, „rzetelność”, „zaufanie”, „bezstronność”, „wiarygodność”, „pomoc” oraz „prawda”. Z kolei w opisie nagranie czytamy: – Od 20 lat łączą nas wspólne wartości. #Nasze20lecie WYDANIE SPECJALNE Zapraszamy w poniedziałek 9 sierpnia od godz. 10.00.
Reakcja internautów

Mimo wszystko nagranie spotkało się z dość zaskakującym odbiorem ze strony internautów. Pod nagranie przeważająca ilość reakcji wyśmiewa klip przy pomocy znaczka „ha ha”. W komentarzach również nie brak mocnych opinii na temat działalności telewizji. Warto jednak dodać, że są również pozytywne komentarze na wspomniany temat jubileuszu kanału. Nagranie można zobaczyć na dole:

Źródło: ddTVN, Facebook

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)