Donald Tusk zatrzymany przez policję. Poniósł surową karę

Donald Tusk stracil prawo jazdy. Taką wiadomość podał portal Interia. Szef Platformy Obywatelskiej miał niedostosować prędkości auta do obowiązujących ograniczeń. W efeckie całej sytuacji były szef polskiego rządu poniósł bardzo surowy wymiar kary. Tusk sam odniósł się do tej sytuacji za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Co napisał o tej sytuacji?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że na taki ruch ze strony byłego premiera czekało wielu sympatyków, działaczy oraz przede wszystkim wyborców Platformy Obywatelskiej. Powrót Tuska dał drugi oddech Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma Obywatelska. Tusk aktywnie stara się także działać w przestrzeni publicznej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Dziś media obiegła informacja, że polityk Platformy Obywatelskiej stracił prawo jazdy po przekroczeniu prędkości w miejscowości Wiśniewo koło Mławy. Przewodniczący PO miał jechać z prędkością 107 km/godz. Do sprawy odniósł się już sam za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Donald Tusk stracił prawo jazdy

Lider Platformy Obywatelskiej — Donald Tusk stracił prawo jazdy. Wiadomość na ten temat obiegła w sobotę media w całym kraju. O całej sytuacji poinformował portal Interia. Do sprawy odniósł się także sam Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Przed godz. 11 w miejscowości Wiśniewo (k. Mławy) policja zatrzymała 64-letniego kierowcę skody, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Zostało mu zabrane prawo jazdy i dostał mandatprzekazała Interii rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Tak jak wspominaliśmy do sprawy odniósł się także sam szef Platformy Obywatelskiej — Donald Tusk. Były premier w tej sprawie zamieścił wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym to napisał:

Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusjinapisał były przewodniczący Rady Europejskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Źródło: Onet, Interia, Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne