Wpadka Tuska na Twitterze? Internauci zauważyli ten szczegół

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził swoją radość z powodu złotego medalu na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Były szef polskiego rządu zamieścił również zdjęcie tuż po wyścigu, na którym znaleźli się polscy medaliści. Część internautów zwróciła jednak swoją uwagę na jeden mały szczegół. O co dokładnie chodzi?

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Donald Tusk w ostatnich tygodniach bardzo często pojawia się w polskich mediach. Jest to spowodowane przede wszystkim jego powrotem do polskiej polityki, który miał miejsce na początku lipca. Zatem nic w tym dziwnego, że każdy ruch lub wpis polityka przykuwa tak dużą uwagę.

Igrzyska w Tokio: Donald Tusk i zdjęcie z Twittera

Były szef polskiego rządu – Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że decyzja podjęta przez byłego przewodniczącego Rady Europejskiej była bardzo mocno wyczekiwana w szeregach jego dawnego ugrupowania, czyli Platformy Obywatelskiej.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

Donald Tusk od samego początku skupia na sobie uwagę ze strony mediów oraz również społeczeństwa. Mimo, że od powrotu Tuska minął ledwo miesiąc, to już doszło do pierwszych konfrontacji między nim, a dzirnnikarzami Telewizji Polskiej.

Aktualny szef Platformy Obywatelskiej nie ukrywa braku swojej aprobaty względem pracowników Telewizji Polskiej i przede wszystkim wykonywanej przez nich pracy. Do głośnych starć doszło w ubiegłym miesiącu między Donaldem Tuskiem a Miłoszem Kłeczkiem z TVP. Konflikt jest coraz bardziej wyraźny.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Z tego właśnie powodu internauci zwrócili uwagę bardzo dokładnie na zdjęcie, które Donald Tusk zamieścił po zdobyciu przez polską sztafetę złotego medalu na igrzyskach olimpijskich. Warto bowiem przypomnieć, że w sobotę polska sztafeta mieszana 4×400 metrów zrobiła to na co czekali Polacy od początku igrzysk. Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik oraz Kajetan Duszyński spisali się fenomenalnie i z czasem 3:10,44 poprawili rekord Europy i zdobyli medale z najcenniejszego kruszca.

Szef Platformy Obywatelskiej napisał: „Co za radość” i opublikował zdjęcie. Internauci szybko jednak wychwycili wpadkę byłego premiera. Okazało się bowiem, że relację tego biegu Tusk oglądał w TVP (na zdjęciu widać fragment loga TVP), z którym jest w konflikcie.

Źródło: Twitter, wp

Polecamy również:

Widzowie TVP także pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT