Anna Mucha o zwolnieniu z show TVP. Aktorka koloryzowała?

Anna Mucha jeszcze tak niedawno była jednym z jurorów bardzo popularnego programu telewizyjnego TVP – Dance Dance Dance. Aktorka wystąpiła w tanecznym show w jego drugiej edycji. Jednakże odbiór gwiazdy serialu „M jak Miłość” był raczej mocno mieszany. Nie brakowało przeciwników obsady Muchy na tym stanowisku. Ostatecznie w trzeciej odsłonie programu już nie zobaczyliśmy aktorki na fotelu jurora.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

W kolejnej edycji doszło do sporego przemeblowania w szeregach jurorów znanego programu. Oprócz Muchy z programu odszedł także Robert Kupisz, który był jurorem od pierwszej edycji. Została tylko Ida Nowakowska, która w trzeciej edycji dokonywała ocen występów w odmienionym składzie sędziowskim.

Anna Mucha o odejściu z Dance Dance Dance w TVP

Taneczne show Dance Dance Dance jest emitowane przez TVP od 2019 roku. Do programu są zapraszane znane osoby, których zadaniem jest jak najlepsze wykonanie układów tanecznych do przydzielonych im utworów muzycznych. Do tej pory odbyły się trzy sezonu programu. W pierwszej odsłonie za stołem jurorów zasiadła Ida Nowakowska, Robert Kupisz oraz również Ewa Chodakowska. Ostatnia z wymienionych została zastąpiona w drugiej edycji przez znaną aktorkę, którą jest Anna Mucha.

Pojawienie się Anny Muchy w programie miało zarówno swoich zwolenników, lecz także przeciwników. Ostatecznie jednak w kolejnej odsłonie nie zobaczyliśmy Anny Muchy. TVP nie było zainteresowane kontynuacją współpracy z gwiazdą serialu M jak Miłość. Ostatecznie miejsce Muchy zajęła Joanna Jędrzejczyk.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

Od momentu rozstania Muchy z show TVP minęło już wiele miesięcy. Mimo wszystko aktorka niedawno ponownie postanowiła zabrać głos na ten temat w rozmowie z Magdą Mołek.

Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona. W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa . I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej. Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować, ponieważ uważam, że jest to bardzo fajny format, bardzo fajny program, ale niestety nie było takiej możliwościmówiła Anna Mucha.

Pudelek i jego informator

Inny punkt widzenia w tej sprawie przedstawił portal Pudelek, który na ten temat pytał osobę z otoczenia znanego programu tanecznego.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Współpraca przy projekcie obejmowała jeden sezon programu i na jedną edycję została podpisana umowa. Nie było więc ani zwolnienia, ani rozwiązania współpracy. Nie było również żadnych obietnic, ani zapewnień, że Pani Anna wystąpi w kolejnej edycji show . Po zakończeniu drugiego sezonu, z różnych względów produkcja po prostu nie była zainteresowana dalszą współpracą z jurorkąmówi informator znanego portalu.

Rzeczywiście zostały podjęte próby dyskusji ze strony Pani Anny, jednak nie do końca odpowiedni i wyniosły ton rozmowy tylko pogorszył sprawę , zwłaszcza że już w tamtym momencie stacja miała podpisaną umowę z Joanną Jędrzejczykczytamy na portalu Pudelek.

Źródło: Pudelek

Polecamy również:

Widzowie TVP także pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT