Tusk zakpił z PiS i wspomniał o teściowej. Dostał mocną ripostę

Donald Tusk za pośrednictwem swojego konta na portalu Twitter zamieścił wpis, w którym odniósł się do formacji rządzącej, a więc Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie były szef polskiego rządu, a aktualny szef Platformy Obywatelskiej wspomniał także o swojej teściowej. 

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Należy bowiem przypomnieć, że w tym tygodniu media obiegło bardzo zaskakujące nagranie. Mowa o wideo, które pochodziło ze spotkania szefa Platformy Obywatelskiej z internautami. W jego trakcie Donald Tusk nagle wyjął swój telefon, a następnie postanowił przytoczyć wiadomość, którą otrzymał od swojej teściowej. Ten wątek były przewodniczący Rady Europejskiej postanowił włączyć w treść swojego najnowszego wpisu, który opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wpis polityka nie obył się jednak bez reakcji ze strony polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wpis w ramach odpowiedzi zamieścił Radosław Fogiel.

Donald Tusk na portalu Twitter odniósł się do PiS i wspomniał o swojej teściowej

Donald Tusk na początku lipca bieżącego roku powrócił oficjalnie do krajowej polityki. Na taki ruch ze strony byłego premiera czekało wielu sympatyków i działaczy Platformy Obywatelskiej. Od tej pory Tusk jest bardzo aktywny w przestrzeni publicznej. Głośno było przede wszystkim za sprawą wizyt Donalda Tuska w Gdańsku, Szczecinie czy ostatnio w Płońsku.

Polecamy również: Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

Głośno było także na temat ostatniej sytuacji w trakcie spotkania Donalda Tuska z internautami. W pewnym momencie były przewodniczący Rady Europejskiej wyjął swój telefon, a następnie zacytował wiadomość, którą otrzymał od swojej teściowej.

Dosłownie pół godziny przed naszym spotkaniem i wiedziałem, że będę chciał to przeczytać, dostałem wiadomość od mojej teściowej. Mamo, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że przeczytam naszą prywatną korespondencję, ale ona dużo mówi też o emocjach związanych dokładnie z tą sprawątłumaczył Donald Tusk.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Tusk po tym odczytał treść wiadomości z ekranu telefonu: “Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować, ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam cię serdecznie, twoja stara doradczyni” – cytował Donald Tusk.

Teściowa i PiS

Od tej pory można powiedzieć, że teściowa Donalda Tuska stała się bardzo popularna. Została ona także ujęta w najnowszym wpisie Donalda Tuska na Twitterze.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcynapisał były szef rządu.

Jedną z osób, która odpowiedziała na post był Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeczona teściowa zaraz zarekwiruje telefon i skończy się rumakowanieodparł Radosław Fogiel.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza