Komorowski o sytuacji z teściową Tuska. Zaskakujące słowa (wideo)

Były prezydent Bronisław Komorowski na antenie Radia Zet wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji związanej z liderem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem. Chodzi dokładnie o fragment spotkania lidera Platformy Obywatelskiej z internautami. W jego trakcie dość niespodziewanie były przewodniczący Rady Europejskiej przytoczył wiadomość, którą otrzymał od swojej teściowej.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Fragment nagrania z wypowiedzią Donalda Tuska był szeroko komentowany. Nie brakowało na ten temat zdań, że lider Platformy Obywatelskiej w ten sposób być może chciał ocieplić swój wizerunek i pokazać swój dystans do pewnych spraw. Mimo wszystko nie brak było także zdań odrębnych, które w dość kpiący sposób podsumowały zachowanie byłego szefa polskiego rządu.

Dosłownie pół godziny przed naszym spotkaniem i wiedziałem, że będę chciał to przeczytać, dostałem wiadomość od mojej teściowej. Mamo, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że przeczytam naszą prywatną korespondencję, ale ona dużo mówi też o emocjach związanych dokładnie z tą sprawątłumaczył Donald Tusk na popularnym nagraniu.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Następnie Donald Tusk odczytał treść wiadomości z ekranu telefonu: “Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować, ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam cię serdecznie, twoja stara doradczyni” – cytował Donald Tusk.

Były prezydent Bronisław Komorowski na antenie Radia Zet o Tusku i teściowej

Bronisław Komorowski będąc gościem Beaty Lubeckiej w Radiu Zet wypowiedział się na temat związany z teściową Donalda Tuska i z wiadomością od niej, którą lider Platformy Obywatelskiej postanowił odczytać w trakcie spotkania z internautami.

Chyba był to pomysł, żeby jakoś rozluźnić, a jednocześnie zejść z cokołu politycznego, bo sprawa nie warta była tego rodzaju nadymania się na straszne karymówił Komorowski.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Były prezydent dopytywany, czy uważa, że Borys Budka i Tomasz Siemoniak nie powinni zostać ukarani, odparł: – Żadna inna partia, łącznie z PiS-em nikogo nie ukarała. Można udzielić słownej nagany, ale takie nadymanie się na przesadnie serio potraktowanie tej sprawy według mnie było niepotrzebneocenił Komorowski.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Były prezydent uznał, że Donald Tusk chciał zażartować. – To była pewnie chęć lekkiego ukarania kolegów także przez lekkie ich obśmianie, no ale wyszło śmiesznie dla całości środowiska, także dla przewodniczącego – stwierdził Komorowski i dodał, że „sprawa nie jest warta młócenia przez tyle dni”.

 

Źródło: Radio Zet

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza