„Na marginesie”. Mocna riposta senatora PiS do Tuska

Marek Pęk z PiS za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis zamieszczony na Twitterze przez szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, w którym to były premier odniósł się do Telewizji Polskiej. O co poszło?

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

W ostatnim czasie głównym tematem w polskich mediach oraz świecie krajowej polityki jest przede wszystkim sprawa sytuacji na Ukrainie, gdzie od 24 lutego trwa wojna rozpoczęta atakiem sił rosyjskich.

Mimo wszystko w tym czasie krajowe utarczki oraz konflikty nie gasną. Mogą o tym świadczyć ostatnie wypowiedzi i wpisy przedstawicieli głównych sił politycznych w Polsce. Jeden z wpisów na temat Telewizji Polskiej opublikował lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Odpowiedział na niego między innymi dziennikarz Jarosław Olechowski z Telewizji Polskiej oraz również senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Marek Pęk. Co napisał w swojej publikacji w mediach społecznościowych Donald Tusk?

Donald Tusk i odpowiedź Marka Pęka

Donald Tusk dziś na Twitterze w swoim najnowszym wpisie postanowił „uprzedzić pytania TVP” i oświadczył, że: – Uprzedzając pytania TVP, nie byłem dzisiaj ani na Okęciu, ani na lotnisku w Jasionce – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Tusk.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

W tej sytuacji na wpis aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej postanowił odpowiedzieć między innymi Marek Pęk – senator Prawa i Sprawiedliwości.

Jest Pan tak ogólnie rzec biorąc na marginesie... – napisał Marek Pęk.

Do tego samego wpisu byłego przewodniczącego Rady Europejskiej odniósł się także Jarosław Olechowski z TVP.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

– Szanowny Panie, doskonale rozumiem, że chciałby Pan jak najczęściej gościć na antenie najchętniej oglądanej przez Polaków telewizji. Ale – z całym szacunkiem – to my decydujemy kogo i kiedy pokazujemy – napisał Olechowski w odpowiedzi na wpis Donalda Tuska.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)