Boniek przerywa milczenie. Zaskakujące słowa byłego prezesa PZPN o Sousie

Były prezes PZPN Zbigniew Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do zamieszania powstałego wokół selekcjonera reprezentacji Polski – Paulo Sousy. Przypomnijmy, że w trakcie Świąt Bożego Narodzenia wypłynęła informacja o tym, że Portugalczyk odejdzie z reprezentacji Polski i zwiąże się z jednym z klubów z Brazylii.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Na samym początku doniesienia na ten temat zostały przyjęte jako zwykłe plotki. Jednak wiele w tej kwestii odmienił wpis prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej – Cezarego Kuleszy, który za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczył, że Paulo Sousy poprosił go o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. W tej sytuacji nowy prezes polskiego związku odmówił.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Dziś zostałem poinformowany przez Paulo Sousę, że chce rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z @pzpn_pl z powodu oferty z innego klubu. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami trenera. Dlatego stanowczo odmówiłemnapisał Cezary Kulesza.

Dziś do sprawy za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Boniek.

Były prezes PZPN Zbigniew Boniek o Paulo Sousie

Afera wokół selekcjonera reprezentacji Polski zbiera aktualnie spore żniwo. Jedną z osób, do których część dziennikarzy i kibiców ma największe pretensję jest były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Boniek, który to jeszcze pod koniec swoich rządów postanowił pożegnać się z poprzednim trenerem Jerzym Brzęczkiem i zastąpić go Paulo Sousą.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Wywoływany przez wielu do tablicy Zbigniew Boniek postanowił zabrać głos za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mimo wszystko można odnieść wrażenie, że nie takich słów komentarza, niektóre osoby się spodziewały.

–  Paulo Sousa stawiając pieniądze przed przyzwoitością czy zasadami stracił chyba wszystko w naszej rzeczywistości. Uważam jednak ze teraz zadziała wkur…. całej grupy i szanse w barażach się zwiększą. Nowy Prezes niech zrobi dobry wybór ( trzymam kciuki) i gramy dalej – napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy