„Borys nie żyje, nie oddycha”. Niepokojący telefon do żony Budki (wideo)

Borys Budka oraz jego żona za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali zaskakujące wpisy, w których odnieśli się do szokujących telefonów, które mieli otrzymać.

W tej sytuacji były lider Platformy Obywatelskiej opublikował na swoim koncie na Twitterze nagranie, na którym słychać wiadomości wypowiedzianą przez najprawdopodobniej damski głos.

Polecamy także: Szokująca wiadomość. Kolejna śmierć polskiego żołnierza

Borys Budka z Platformy Obywatelskiej zamieścił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze nagranie. Słychać na nim jak kobiecy głos poinformował go o tym, że jego żona miała przejść zawał i umrzeć. Podobnej treści wiadomość miała otrzymać żona polityka, lecz w tym przypadku na temat swojego męża. Z wpisu żony byłego lidera Platformy Obywatelskiej wynika, że w trakcie tej sytuacji małżonkowie byli razem.

Polecamy także: Kukiz wściekły. Skierował mocne słowa nt. TVN w Sejmie (wideo)

Przed kilkoma minutami moja żona @k_kuczyn odebrała telefon zidentyfikowany jako mój numer z informacją o moim zgoniepoinformował w części swojego wpisu Borys Budka z Platformy Obywatelskiej.

O podobnej sytuacji wczoraj poinformował prawnik Marcin Matczak, który miał zostać poinformowany o śmierci swojego syna.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Dziś około 21.00 dostałem telefon z numeru 800 808 808 (infolinia CBA) z informacją, że mój syn nie żyje. Oczywiście Michałowi nic nie jest. Po krótkim zdenerwowaniu tym telefonem uznałem, że jest on dobrym powodem, by nadal robić to, co dotychczas, tylko bardziejnapisał na Twitterze Matczak.

Borys Budka oraz jego żona otrzymali szokujące telefony

Borys Budka oraz jego żona za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali zaskakujące wpisy, w których odnieśli się do szokujących telefonów, które mieli otrzymać. W tej sytuacji były lider Platformy Obywatelskiej opublikował na swoim koncie na Twitterze nagranie, na którym słychać wiadomości wypowiedzianą przez najprawdopodobniej damski głos.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Przed kilkoma minutami moja żona @k_kuczyn odebrała telefon zidentyfikowany jako mój numer z informacją o moim zgonie. Chwilę potem z jej numeru zadzwoniono do mnie z informacją o jej śmierci. Ponieważ jesteśmy razem, udało nam się to nagrać. Posłuchajcienapisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Borys Budka.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Na temat zaistniałej sytuacji głos zabrała także żona polityka Platformy Obywatelskiej.

Właśnie dostałam telefon z numeru mojego męża, gdzie damski głos powiedział: „Borys nie żyje, nie oddycha. Miał zawał, stwierdzili zgon.” Na szczęście jest obok mnienapisała żona polityka.

 

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)