Dziennikarka zapytała Budkę o jego dokonania. Zaskakująca reakcja polityka (wideo)

Borys Budka był gościem programu Beaty Lubeckiej na antenie Radia Zet. W trakcie rozmowy prowadząca postanowiła przejść do pytań, które do polityka postanowili skierować internauci.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Przy odpowiedzi na temat trzech rzeczy, które zrobił on w ciągu tej i poprzedniej kadencji, dzięki którym Polakom żyje się lepiej – polityk w pewnym momencie oznajmił, że nie odpowie, kiedy usłyszał nick autora. O kogo chodzi?

Borys Budka jest jednym z tych polityków opozycji, który stawia przede wszystkim na sporą aktywność w mediach społecznościowych. W zasadzie codziennie na koncie byłego lidera Platformy Obywatelskiej można spotkać najświeższe wpisy odnoszące się do bieżących spraw politycznych w Polsce.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

W jednym ze swoich wpisów polityk Platformy odniósł się w mocnych słowach do premiera Mateusza Morawieckiego pisząc, że:

Premierem jest człowiek, dla którego kłamstwo jest chlebem powszednim. Gdyby trwała kampania wyborcza, już musiałby – w trybie wyborczym – prostować swoje kolejne kłamstwa. Przypominam: gazoport w Świnoujściu wybudowały rządy PO-PSL, którymi kierowali @donaldtusk i @EwaKopacznapisał poseł PO na Twitterze.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

W części mediów i wśród internautów głośno zrobiło się także na temat ostatniego wywiadu Borysa Budki w Radiu Zet, gdzie polityk otrzymał pytanie od znanego internauty.

Borys Budka i pytanie od internety

– Proszę wymienić trzy rzeczy, które zrobił pan w ciągu tej i poprzedniej kadencji, dzięki którym Polakom żyje się lepiej. Jeśli trzy to za dużo, to chociaż dwie – przekazała pytanie od internauty Beata Lubecka z Radia Zet.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Polityk już rozpoczął swoją odpowiedź, lecz momentalnie ją przerwał, kiedy prowadząca program postanowiła wymienić nick internauty, który postanowił zadać pytanie politykowi. Chodziło dokładnie o użytkownika wielu mediów społecznościowych, który jest popularny z nicku „PikuśPL”.

A no to mogę pozdrowić hejtera internetowego i przejść dalej – stwierdził Budka.

– Ale to nie odpowie pan na to pytanie? – dopytywała Beata Lubecka.

– Jeżeli to jest faktycznie PikuśPL to nie (…) proszę wejść na jego profil – stwierdził polityk Platformy Obywatelskiej.

Polecamy również: To cios dla prezydenta Niemiec. Kijów podjął stanowczą decyzję

– Ale nie może pan wymienić tych trzech rzeczy? – zapytała ponownie dziennikarka.

– Nie – odpowiedział Budka.

Nagranie z fragmentem programu poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)