Katastrofalna wpadka w TVN. Widzowie raczej nie chcieli tego usłyszeć (WIDEO)

Wpadka w TVN w programie informacyjnym „Fakty”.  Po zapowiedzi jednego z materiałów widzowie komercyjnej telewizji mogli usłyszeć niecenzuralne słowo. Nagranie z tego momentu prędko obiegło internet i znalazło się na kilku mniej i bardziej popularnych profilach internautów.

Polecamy również: To cios dla prezydenta Niemiec. Kijów podjął stanowczą decyzję

Wpadki w telewizji to z pewnością żadna nowość. Dochodzi do nich od dawna. Są jednak takie, które w kręgach koneserów tego typu tematyki utożsamiane są z mianem klasyków. W gruncie rzeczy wpadki na swoim koncie ma w zasadzie każda duża stacja telewizyjna w naszym kraju.

Jedne były popełniane w trakcie programów śniadaniowych, drugie w trakcie wejść na żywo, a trzecie choćby tak jak w dzisiejszym przypadku – w trakcie trwania programu informacyjnego.

Stacja telewizyjna TVN działa już od wielu lat i od tego czasu również na jej konto zdążyło trafić kilka wpadek, które internauci mogą bardzo dobrze pamiętać do dziś mimo upływu czasu.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Można tu przywołać choćby sytuację ze stołem, o którym do legendarnego Rurka w studiu TVN mówił nie żyjący już dziś Kamil Durczok. Nagranie, które przedstawia wspomnianą sytuację zostało opublikowane w serwisie YouTube w 2009 roku i do dziś zebrało 350 tysięcy wyświetleń.

Wpadka stacji TVN w „Faktach”

Wpadki w telewizji to z pewnością żadna nowość i także nie odkrycie. Jedne bawią, drugie nawet irytują, a z kolei trzecie przechodzą czasem bez większego aplauzu. Pojawiają się one co pewien czas, a z najnowszą z nich mogli mieć w bieżącym tygodniu do czynienia widzowie wydania serwisu informacyjnego „Fakty”.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Program prowadziła Anita Werner, która w pewnym momencie postanowiła zapowiedzieć reportaż Macieja Mazura o małym niedźwiadku zagubionym w Tatrach.

Jest sam bez mamy. Niedźwiadek jest zagubiony i aż chciałoby mu się pomóc, ale to akurat byłby bardzo zły pomysł. Szlak już jest zamknięty, aby natura przyszła z pomocą. W Tatrzańskim Parku Narodowym to niedźwiedzie mają pierwszeństwomówiła Anita Werner.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

W pewnym momencie po zakończonej zapowiedzi słychać było „ku*** mać”. Fragment z wulgaryzmem trafił do sieci. Oryginalna wersja wydania „Faktów” nie jest już dostępna na serwisie Player – jest opublikowana już nowa, bez siarczystych słów.

Nagranie poniżej.

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)