Lempart może mieć kłopoty? Stanowcze słowa znanego polityka (wideo)

Marta Lempart w ostatnim czasie ponownie stała się bardzo aktywna w przestrzeni publicznej. Niedawno głośno było o dwóch sytuacjach, w których główną rolę odegrała Marta Lempart. Pierwsza z nich dotyczyła sytuacji mających miejsce przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie. 

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Z kolei druga sytuacja to wypowiedź Marty Lempart, która miała miejsce w trakcie manifestacji w pobliżu Sejmu. Liderka Strajku Kobiet wypowiedziała słowa dotyczące służb mundurowych wykonujących swoje obowiązki na granicy polsko-białoruskiej. Aktywistka określiła ich „mordercami w mundurach”. Słowa wypowiedziane przez Martę Lempart wywołują sporo kontrowersji.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Na temat wypowiedzi i zachowań Marty Lempart głos zabrał poseł Solidarnej Polski – Tadeusz Cymański. Polityk był gościem programu „W Kontrze” na antenie TVP Info. Polityk Zjednoczonej Prawicy wypowiedział się na temat możliwości pociągnięcia liderki Strajku Kobiet do odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Marta Lempart poniesie odpowiedzialność za swoje słowa?

Marta Lempart w ostatnim czasie ponownie stała się bardzo aktywna w przestrzeni publicznej. Niedawno głośno było o dwóch sytuacjach, w których główną rolę odegrała Marta Lempart. Pierwsza z nich dotyczyła sytuacji mających miejsce przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. Z kolei druga to słowa, które aktywistka wypowiedziała w trakcie niedawnej manifestacji mającej miejsce przed siedzibą Sejmu na temat służb mundurowych, które określiła mianem „morderców w mundurach”.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Na ten temat wypowiedział się poseł Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski, który został zapytany o to przez Jarosława Jakimowicza w programie „W kontrze” na antenie TVP Info. Cymański przyznał, że nie jest prawnikiem, lecz w powszechnej ocenie zachowania liderki Strajku Kobiet łamią prawo i powinny dawać podstawę do wszczęcia dochodzenia i aktu oskarżenia.

Te zachowania i czyny pani Lempart w ocenie powszechnej łamią prawo i powinny dawać podstawę do wszczęcia dochodzenia i nawet aktu oskarżeniamówił Cymański.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Ja bronię munduru, bo uważam, że bezpieczeństwo jest najważniejszą sprawą. (…) Sam jestem oficerem rezerwy, jestem dumny z tego – powiedział polityk.

Źródło: TVP.info

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Szokujące słowa Łukaszenki o Polsce. Dyktator wspomniał o Tusku

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)