Szydło nie wytrzymała. Wskazała wprost co ma zrobić Grodzki

Beata Szydło za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do marszałka polskiego Senatu – Tomasza Grodzkiego, na którego temat w ostatnim czasie było bardzo głośno za sprawą jego wystąpienia skierowanego do ukraińskiego parlamentu.
Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”
Słowa polityka Koalicji Obywatelskiej szczególnie nie spodobały się politykom Prawa i Sprawiedliwości.

Muszę was przeprosić za to, że niektóre firmy w haniebny sposób kontynuują działalność w Rosji, że nadal przez Polskę jadą tysiące tirów na Białoruś i dalej, że nadal rząd importuje rosyjski węgiel i nie potrafi zamrozić aktywów rosyjskich oligarchówmówił Grodzki.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

W ten sposób z niedającą się zaakceptować hipokryzją nadal – nawet wbrew intencjom – finansujemy zbrodniczy reżim, który zdobyte pieniądze zużywa na mordowanie niewinnych ludzipowiedział Tomasz Grodzki.

Słowa marszałka polskiego Senatu napotkały na komentarz ze strony między innymi Marka Pęka z Prawa i Sprawiedliwości. Polityk PiS w jednym z wpisów zamieszczonych za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że senatorowie Prawa i Sprawiedliwości złożą wniosek o jego odwołanie.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)
Z kolei dziś na Twitterze komentarz w tej sprawie opublikowała była szefowa polskiego rządu – Beata Szydło.

Beata Szydło o słowach Tomasza Grodzkiego

W ostatnich dniach w polskiej polityce głośno było przede wszystkim na temat słów marszałka Tomasza Grodzkiego, które skierował do parlamentu ukraińskiego. W tej sytuacji zaregować postanowiła była premier i aktualna europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Beata Szydło.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było
Polityk wskazała, że w jej ocenie Tomasz Grodzki powinien honorowo podać się do dymisji. Z kolei jeżeli tego nie zrobi, to taki krok powinni wykonać jego koledzy.

W obliczu wojny na Ukrainie i potężnego kryzysu w Europie haniebne jest to, że niektórzy politycy tak bezpardonowo uderzają w polskie państwo. Marszałek Senatu Tomasz Grodzki powinien honorowo podać się do dymisji. Jeżeli tego nie zrobi, to jego koledzy powinni go odwołaćnapisała Beata Szydło.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)