Bardzo mocne słowa. To na temat polityków powiedział Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka nie żyje. Wiadomość o śmierci znanego aktora obiegła polskie media w piątek wieczorem. Aktor przez lata swojej kariery zapracował na miano wielkiej legendy polskiego aktorstwa.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Polscy widzowie mogą go bardzo dobrze znać przede wszystkim z takich produkcji jak seriale „Ranczo”, gdzie odegrał postać Stacha Japycza, czy „Czterej pancerni i pies” gdzie wcielił się w kultowego Gustlika.

To jednak nie wszystko. Franciszek Pieczka pojawił się także w takich dobrze znanych produkcjach jak  „Pokolenie”, „Ryś”, „Matka Królów”, „Quo vadis”. Artysta bardzo długo pozostawał aktywny zawodowo, co miało w efekcie przełożenie na jego bogatą listę produkcji, w których wystąpił.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

W internecie można napotkać opinię zwykłych ludzi, którzy mówią wprost, że dziś osób takich jak Pan Franciszek jest bardzo mało.

W roku 2019 Franciszek Pieczka udzielił wywiadu, w którym to wypowiedział się między innymi na temat polityki i polityków. Padł także wątek dotyczący internetu i zamieszczonych w nim treści.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

To przykre czasy, w których można być anonimowym i bezkarnie komentować, często raniąc innych – ubolewał Pieczka.

Franciszek Pieczka o polityce

Nie chcę się denerwować. Myślałem, że jak ludzkość poleci w przestrzeń kosmiczną i popatrzy na naszą błękitną planetę, to zmądrzeje. A okazuje się, że to wszystko na nic. Ciągłe kłótnie, nie ma dyskusji, są tylko monologi, przekrzykiwanie się. Powiedziałem sobie: „Dajcie mi wszyscy święty spokój, z waszymi politykami i kłótniami. Mam tego po same uszy” – wyznał Pieczka.

Polecamy również: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

 – Kilka lat temu postanowiłem sobie, że nie będą zajmował się polityką. Z każdej strony jesteśmy atakowani kolejnymi komentarzami, których autorzy najwyraźniej stawiają sobie za cel przebicie poprzednika. Gadają, co im ślina na język przyniesie, bez zastanowienia, bez refleksji. Niech sobie kształtują ten świat według swoich widzimisię. Ja już na szczęście nie będę z tego długo korzystał. Najwyżej będę patrzył na nich z góry i miał, jak mówią Niemcy, Schadenfreude, czyli radość z nieszczęścia – skwitował Franciszek Pieczka.

Źródło: wp.pl

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)