Koszmarne wieści dla Kurdej-Szatan. Może mieć kolejny problem

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu opublikowała post, w którym w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Wpis aktorki bardzo szybko zyskał na popularności i napotkał na swojej drodze wiele mało przychylnych komentarzy. To jednak nie jedyne skutki, które wywołał wpis celebrytki.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko aktorka, lecz także osobowość telewizyjna, która ma na swoim koncie udział w jednych z najbardziej popularnych produkcji rozrywkowych w kraj takich jak choćby „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Celebrytka ma również na swoim koncie prowadzenie popularnych programów telewizyjnych. Mowa tu między innymi o „Kocham Cię Polsko”, czy „The Voice of Poland”.

Polecamy również: To może być cios dla Łukaszenki. Zdecydowana reakcja

Kurdej-Szatan sporą popularność zyskała także dzięki występom w reklamach sieci komórkowej „Play”. Te wszystkie wymienione elementy składają się w jedną całość w postaci kariery piosenkarki, która czerpie z tych tytułów przede wszystkim korzyść w postaci odpowiedniego wynagrodzenia. Teraz jednak w obliczu skandalu, który sama wywołała – jej notowania mogą się zdecydowanie pogorszyć, co może się przełożyć na ograniczoną ilość nowych propozycji współpracy.

Barbara Kurdej-Szatan bez szans na pomocną dłoń w Polsacie?

Barbara Kurdej-Szatan zbiera aktualnie żniwo swojego wpisu, który opublikowała w mediach społecznościowych. Wywołał on wiele negatywnych komentarzy. Mimo, że aktorka przeprosiła, to wygląda na to, że jej przyszłość w mediach bardzo się skomplikowała po bieżącej aferze.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Przyszłość Barbary Kurdej-Szatan po ostatniej deklaracji Jacka Kurskiego wygląda na definitywnie zamkniętą opcję dalszego rozwijania kariery i możliwości zawarcia współpracy. Niezbyt kolorowo wygląda również perspektywa występów aktorki na antenie telewizji Polsat. Nowe wiadomości na ten temat zamieścił portal „Pudelek”, który powołał się na swojego informatora.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Nie było takich pomysłów, żeby rozważać obecność Kurdej-Szatan w jakimkolwiek programie rozrywkowym innym niż „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowanazdradził Pudelkowi informator.

Źródło: Pudelek, NaTemat

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne